Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç modellerine göre alt konu başlıkları

floodlight

Kayıtlı Üye
arkadaşlar, bu güzel forum sitesini daha da güzel hale getirebilmek için mesela leon ANA konu başlığı altında leon versiyonlarına göre alt konular açılırsa ve mesajlar orada toplanırsa sizce daha da güzel olmaz mı?

Mesela, 2005-2009 arası leon modelleri için bir alt ana konu başlığı ve o araçla ilgili konuların oraya yazılması ve toplanması.

2009+ makyajlı kasa için alt konu başlığı,
2005 öncesi için alt konu başlığı ki sanırım o Leon1 sonra Leon2 modeli.

mesela ford fiesta için Mk1 Mk2 diye giden yurtdışı forum siteleri var. golf için de aynı şekilde forumlar var. golf4-5-6 diye gidiyor.

Bence böyle bir uygulama forumu daha da güzel hale getirir diye düşünüyorum. saygılar...

arkadaşlar yok mu yorum yapan acaba? böyle bir şey mümkün olursa cidden çok güzel olacağını düşünüyorum. eğer forumdaki admin arkadaşlar bu konuyla ilgilenemezlerse yardımcı olmaya çalışırım. en azından konuları ayırma konusunda. tek tek alt foruma ekleyebilirim o araca ait konuları.

arkadaşlar yok mu yorum yapan acaba? böyle bir şey mümkün olursa cidden çok güzel olacağını düşünüyorum. eğer forumdaki admin arkadaşlar bu konuyla ilgilenemezlerse yardımcı olmaya çalışırım. en azından konuları ayırma konusunda. tek tek alt foruma ekleyebilirim o araca ait konuları.

konu okununca cevap gelicektir olabir yani :)

bence de öyle olabilir hem o zaman tekrar tekrar aynı konu açılması da engellenmiş olur.

Bence de güzel olur. Ben leon başlığına ilk girdiğimde öyle bir ayrım göreceğim sanmıştım. Olsa makyajlı makyajsız için olan şeylerde de ayrım olabilir. Bazen makyajlıya mı değil mi diye tüm konuyu okumak zorunda kalıyor insan.

nedjo nun söylediği gibi model model yazmaya gerek yokta mesela Leon 1 - Leon 2 Leon 2 yede Makyajlı-Makyajsız diye alt bölüm açılabilir.

Leon 1M diye açılır, Leon 1P (06-09), Leon 1P (09-..) diye açılabilir. Mantıklı aslında ibizalar cordobalar içinde yapılır aynısı. :)

Geri
Üst Alt