Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç LPG Hk.

Dursun

Kayıtlı Üye
Merhabalar;

İyi haftalar. Aracımaz LPG düşünüyorum sizin yorumlarınızı rica ederim. Sizce hangi marka ürün taktırmam gerekmektedir.

bence brc obd2 iyisi ancak 1.4 motorlar çok nazlı ve uyumsuz motorlar değil en ucuzu olan atikeri de 1040 lira diolardı param cebimde kalsın diosanız o da olur

Daha onceki iki aracima atiker taktirdim sorun yasamadim,suanki ibizamdada brc var biraz fiyat olarak atikerden pahali.atiker takarsanda problem yasayacagini dusunmuyorum.

Benm aracimda zavolli var tavsiye ederm bi fiyat karsilastrmasi yapin bence

Merhabalar;

İyi haftalar. Aracımaz LPG düşünüyorum sizin yorumlarınızı rica ederim. Sizce hangi marka ürün taktırmam gerekmektedir.

Kardeş bende araştırıyorum ne zamandır. 2014 Refarence Sıfır aldım usta atiker diyor gold serisi 1500 e olur dedi Ankara da.
Brc yi sordum sen bilirsin ama 500 civarı fazla vereyim dersen taktır dedi.
Bende nasip olursa Atiker Gold obdII montajını hafta sonu yaptıracağım.

abi Brc 'yi 2 yıl sorunsuz kullandım tavsiye ederim
Ahmet kardeşim tavsiyen için teşekkür ederim ama Atiker yerli ürün, kullananlardan kötü bir yorum duymadım birde BRC ye oranla daha ekonomik olması nedeniyle Atiker düşünüyorum.
[doublepost=1459855768,1459855656][/doublepost]
düşünürsen yardımcı olalım
Murat kardeşim teşekkür ederim :)
Konya'lıyım Atiker ;) anlarsınya

Geri
Üst Alt