Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kullanırken cep telefonu ile uğraşmak...(kamu spotu)

Samet Balcik

Forumdan Uzaklaştırıldı
BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Cep telefonu ile konuşmanın, trafikte kaza riskini %400 arttırdığını...
Araç kitiyle konuşmanın olasılığı düşürdüğünü ama ortadan kaldırmadığını...
Cep telefonuyla konuşulurken her 3 dakikada bir trafik ikaz işaretinin dikkatten kaçtığını... biliyor muydunuz?...

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

bluettot kulaklık kullanıyorum :) ama gene de az da olsa dikkat dağıtıyor konuşma şiddetine bağlı :D tek elle arac sürmek maalesef trafiğe güvenli sürüşe tehlikeye sokmaktadır.telefonla konuşacak kişi yaa en uygun yere cekecek,ya da arac kiti bağlayacak...cep telefonundan cıkan sinyalizyonun beyne ne kadar cok zarar verdiği hepimiz biliyoruz.

Benim işim gereği telefon çok önemli her yolu denedim ama hiç birisi iyi değil neden derseniz de aklınızı trafikten tamamen alıyor ve kafanızda farklı tepkiler oluyor frene basma süreniz bile uzuyor
En temizi kenara çekerek konuşmak ve trafikte başkasına zarar vermemek

kurye ile elden teslime verildi

bluettot kulaklık kullanıyorum :) ama gene de az da olsa dikkat dağıtıyor konuşma şiddetine bağlı :D tek elle arac sürmek maalesef trafiğe güvenli sürüşe tehlikeye sokmaktadır.telefonla konuşacak kişi yaa en uygun yere cekecek,ya da arac kiti bağlayacak...cep telefonundan cıkan sinyalizyonun beyne ne kadar cok zarar verdiği hepimiz biliyoruz.
Aynen Metin abim geçen bende de oldu Bi an duraksadım konuşurken :)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Benim işim gereği telefon çok önemli her yolu denedim ama hiç birisi iyi değil neden derseniz de aklınızı trafikten tamamen alıyor ve kafanızda farklı tepkiler oluyor frene basma süreniz bile uzuyor
En temizi kenara çekerek konuşmak ve trafikte başkasına zarar vermemek

Aman Mehmet abim dikkat et.. Bluetooth iyi birşey ama dikkati dağıtıyor

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Aman Mehmet abim dikkat et.. Bluetooth iyi birşey ama dikkati dağıtıyor

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
Ben günde yüz kişiyle konuşuyorum hepsine ayrı dert anlatıyorum ayrı iş tarif ediyorum kafa ister istemez dağılıyor her kesin makinesini hatırlamak yapacağı şeyleri söylemek trafikte çok sıkıntı ben çıkacağım çıkışı kaçırıp 8-10km fazladan yol yaptığım günler oluyordu

Bluetooth kulaklık ve telefon tutucu kitini tek geçerim :) Ben kullanıyorum ve bi sıkıntı yaşamadım. Bakiyorum bilmemne şahıs arıyor kulaklikla aciyor konusuyorum herseyin bir cozumu vardir yani :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konuşmak o kadar degill de ,mesaj yazmak ölüme dalalet .Bir kac kez yazdığım oldu itiraf edeyim..Dayanamadım Whats up :)Ama artık bakmıyorum okumuyorum bile .Konuşmak zorunda olursam da sagdan yavaş yavaş gidiyorum.Vursak bile mala gelsin cana gelmesin hesabı :)

Geri
Üst Alt