Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kaplamasını ruhsata işletme

Normal bir muayene değil zaten bahsedilen şey gidip ek-1 ve ruhsatlarını muayene istasyonunda gişeye veriyorsun biraz bekliyorsun gelip aracına bakıyorlar işin kritik noktası zaten burası arkadaşında bahsettiği gibi kaplama yazdıkları anda herşey bozuluyor yazmaları gereken aracın xxxxxx ren olduğu görülmüştür bu konuda sorun yaşamamak için muameleciye verdim zaten ama hangi istasyonda ne şekilde halletti işlemleri bilgim yok ruhsat değiştikten sonra tekrar muayene gibi bir işlem yok emniyet ruhsatı yenilerken muayene geçerlilik tarihini yazıyor zaten bir sonraki muayenede hiçbir problem yaşamıyorsun

Sinan sana tavsiyem ince suyun ordaki muane istasyonuna gitme araba göze batarsa adamlar oldukca kıl :D

Yok ben bizim burdan giderken varya sarımsaklı tarafında orda yaptıracam zati orda allah verede topsakallıya düşmesek yoksa hapı yuttuk :D

peki arkadaşlar bu trafik tescil belgesindeki renk nasıl olacak noterde verilen kağıtta da renk yazıo

bu araçda çift renk olunca ruhsata işlenio ya peki benim ruhsatta gri yazıo ama araç metalik gri bn buna gri carbon çektirsem bi sorun olurmu işletmem gerekir mi yani sonuçta o da gri

konu geçeli baya olmuş ama bu soru için yeni konu açmak istemedim.aracımın kaputunu karbon folyo kaplamak istiyorum fakat ruhsata işlemek gereklimi sadece kaput için?

Geri
Üst Alt