Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kaplama hakkında bilgi ve nasıl kapılyacağınız hakkında teknikler.

sökme işlemi hakkındada bilgi verirsen güzel olur...:eek:key:

Sökmeyi anlatıyorum İlk önce folyonun ortasında sökmeye başlayacağı ortasını bulup ısıtın ve çekin sürekli ısıttığınız yeri çekin ve çıkarın bu kadar kolay eğer folyo aracınızda 2 veya daha fazla yıl kaldıysa folyoyu çıkardığınız yere kalın pasta yapın ki ton farkı olmasın.

selam arkadaşlar, konu üzerinden biraz geçmiş ama yenisini açmak istemedim.. kısmet olursa bayramda aslanla ilk kez uzun bir yola çıkacagım, önceki aracımda genelde seyahat dönüşü taşlardan ötürü çizikler oluşuyordu. bu sefer ufak da olsa bir önlem alıp kaputu şeffaf film kaplattırmak istedim, ziebart'ı aradığımda 950+kdv gibi bir fiyat verdiler.. bu işi kendim yapıp, seyahatten sonra da sökmeyi düşünüyorum.
sorum şudur ki; arkadaşım tanıdığı bir reklamcıdan benim için orajet marka şeffaf araç giydirme folyosu aldı, bu malzemeyle kaplasam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? yaklaşık 1 ay sonra söktüğümde zannediyorum ki yapışkan kalıntıları kaputta kalacak, bu lekeler çok inatçı mıdır :) benzinle temizlersin dedi bir arkadaş ama bilemedim.. taştan koruyalım derken boyaya zarar vermeyelim..
uygulamadan evvel sizlere danışmak istedim

Geri
Üst Alt