Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç kapalı iken radyo veya cd si kendi kendine açılan alteacılar aranıyor !...

sinyal veripte park etmiş olabilirmisiniz zira sinyal acıkken kontank kapatınca olabiliyor

Farlar her daim açık konumda coming home açık yani arabadab ayrılıp kapıları kitleyince 1 dakika boyunca farlar yanıyo yani sinyale filan gerek yok ancak bu olay gece susadım bi kalktım araba ne durumda bakiyim dedim farlar yanıyodu kapıları açtım kapattım söndü...

Farlar her daim açık konumda coming home açık yani arabadab ayrılıp kapıları kitleyince 1 dakika boyunca farlar yanıyo yani sinyale filan gerek yok ancak bu olay gece susadım bi kalktım araba ne durumda bakiyim dedim farlar yanıyodu kapıları açtım kapattım söndü...
senin leon gitmeye hazırlanıodu bence Sertaç. e naapsın bu kadar gazlamaya dayanamıyor artık

senin leon gitmeye hazırlanıodu bence Sertaç. e naapsın bu kadar gazlamaya dayanamıyor artık

Benim leon ivmeden yerinden çıkıyo acaba altealarda da mevcutmu :D
Bide benim kadar sakin 2.0 tfsi kullanıcısı yoktur Göksenin 1.4 clio ile benden hızlı :D

Geri
Üst Alt