araç kapalı iken radyo veya cd si kendi kendine açılan alteacılar aranıyor !... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

araç kapalı iken radyo veya cd si kendi kendine açılan alteacılar aranıyor !...

MAWERA

Kayıtlı Üye
gecenin bir yarısı gümbür gümbür bir ses... bir de baktım benim altea açmış radyoyu kendi çalıp kendi oynuyor.gece lavaboya kalkan apartman sakinleri duyuyor gümbürtüyü.volüm o derece yani... mahalleli de benim açık unuttuğumu zannediyor.son günlerde hemen hemen her gece belli olmayan aralıklarla kendiliğinden açılıyor.arabayı kapatıp başında beklerseniz açılmaz,mutlaka sizin eve gidip pijamalarınızı giymeniz lazım. medet ya scw üyeleri !...

Birkan6161

Kayıtlı Üye
Abicim başka bir forumda Seat Cordoba için aynı sorun dile getirilmiş ve şöyle yanıtlanmış ;

şase yaptığından kaynaklanıyor zamanla hem aküyü bitiriyor hemde adaptasyon için bilgisayar bağlantısı yapılamıyor tamiri çok basit radyo ve yol bilgisayarının bulunduğu kapak çıkartılıyor arkasındaki 5-6 çivatası açılıp içindeki 2 kart temizleniyor ve şase önleniyor kapı içi kolunu İstanbul esenyurt önerler otomotivden 20 liraya almıştım Tel:02124287303 geçmiş olsun.

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Way bee.. Biz açılışta gelen elektronik seslerden bu araba transformers mıdır derken seni buna ikna edecek baya bişeyler yapmış alet.. oda güzel ::eek:

sodyum2000

Kayıtlı Üye
Ben de altea reference 2005 var. aynı sorun benim araçta da var. Çözümünü bilenler paylaşırsa memnun oluruz

Volkanaktas

Kayıtlı Üye
Bende aracımdan şüphelenmiştim

bu sadece altealardamı oluyor banamı öyle geldi.. Yaklaşık 5.-6. Aynı şikayet bu güne kadar duydugum:confused:
Özellikle kış aylarında bende de aynı sorun bir kaç kez oldu. Kendimden şüphelendim. hafıza kaybı mı oldu ne. Açık unuttuğumu sanıyordum. Anlaşılan alteaların kronik sorunu. Bende aracım tekin değil. yatır yapıp çaput bağlayayım demiştim. İçinde ruhlar geziyordur.