Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Kamerası

direk aküden almak en iyisi...sigorta tablasında boş yerden alırsan sigortalıda olmuş olur ürünümüz elektiğe karşı güveneceye almış oluruz. başıma geldi :D

Aynen ekstra bi aparat kablo vs sigorta önleyici falan almaya gerek varmı peki ?

G1W-C 2.7 inch 1080P Full HD Car DVR 5.0MP Resolution 4X Digital Zoom Video Recorder 120 Degree Wide Angle Lens with Charger (Capacitor Battery)-43.99 and Free Shipping | GearBest.com Mobile

Bu kamerayı sipariş ettim. Fiyat performans olarak çok iyi olduğunu söylüyorlar. Gece ve gündüz çekimleri gayet net diyorlar. Bakalım gelince görecez. Türkiye'de de buna benzer kameralar var ama hem pahalı hem de bu kadar net çekim yapmadığını söylüyorlar.
Bataryalı değil kapasitörlü. Yani ön camda kaldığı sürece pil şişme sorunu olmayacak...

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Xure kardeşim sana bi adres verecem. Orayı bi incele aklına yatanı sipariş geç.

• Beğen
Aynen ekstra bi aparat kablo vs sigorta önleyici falan almaya gerek varmı peki ?
kablo dediğin elektrikcide var :) sigorta da zor bişi değil...aküden sigorta paneline ordan da cameraya ..bence kulağa hoş geliyor sigorta taktırırsan cihazı korumaya almış olursun

• Beğen
Araç içi kamera Tavsiyesi GT680W - G1Wc - G90-7S - Mini 0803 -10 Farklı Model--

Link bu kardeş. Aklında araç kamerası fikri olan için bence hayat güzel bir başlık. Çeşitli kameralar ve kameraların örnek çekimleri mevcut. Yaptığım kazadan sonra hemen bi tane sipariş geçtim. Varsın dursun araçta...

Adam baya emek vermiş konuya.

Baktım ettim inceledim daha önce bi tane deneme imkanım oldu fakat netlik derecesini iki videoyu açarak inceledim ve benim ilk gönderdiğimin netlik kalitesi çok yüksek olduğu kanaatine vardım haliyle. Emek verip zaman ayırdığın için ayrıca teşekkür ederim.

Odisu'ydu galiba verdiğim linkten birisi almış memnunum diyordu. Birde su var aslından dışarıdan bakıldığında cok dikkat de çekmemesi gerek. Bi kamera var a118 di sanirim. Minik birşey ayni dışarıdan bakınca yağmur sensoru gibi duruyor.
Birde videoları youtubeden izleyince illaki netlik kaybı oluyor.
Simdi kendime soruyorum kaza aninda kamera olsaydı ne olurdu? O kaçan adam suçlu bulunurmuydu. Kasko ppeşini bırakmazdı herhalde. Şart gibi birşey bu kamera işi. Al hocam al ama birinci verdiğini ama ikinci söylediğini

• Beğen
Canerim sonuç ne memnunmusun

Beni EDS ler İYİ tanır

• Beğen
Canerim sonuç ne memnunmusun

Beni EDS ler İYİ tanır

Gültekin abiden aldım biliyosun Mahmutoğlu elektronikten fakat çok fazla deneme imkanı bulamadım gece çekimi hakkında bişi diyemicem fakat gündüz çekimi çok üst seviyede olmamasına rağmen yeterli derecede seenergy 2700 model'i almış oldum bakalım ilerleyen zaman dilimi içerisinde bi kaç güne görüşlerimi ve görsellerini paylaşacağım sizlerle ;)

Bekliyoruz kardeşimm niyetim var bakalım

Beni EDS ler İYİ tanır

• Beğen
Geri
Üst Alt