Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kamerası sürekli kayıt

ahmett879

Kayıtlı Üye
İbizama araç kamerası aldım cakmakliktan direkt bağlattım. kontaktan bağımsız sürekli kayıt yapıyor ancak arabayı hafta birkaç gün kullanıyorum
Acaba akü biter mi? Ustaya sordum hicbisi olmaz dedi ama emniyet n olamadım sizce biter mi akü
Simdiden teşekkürler

Bitmemesi gerekir araç kameraları g sensörlü oluyor kullanımda değilken kendini kapatıyor diye biliyorum fakat siz tedbir olsun diye aç kapa bir anahtar bağlat kafan rahat etsin

ben de taktırdım haftasonu araç kamerası, ben çakmaklık yerine aracımdaki torpidodaki usb ye bağladım.

Araç kontak kapatıldığında direkt olarak çakmağın elektriğini keser, oraya elektrik gitmesi için anahtarın ACC konumunda olması ya da marşa basılmış olması (ki bu durumda da anahtar tekrar ACC konumuna döner) gerekir yani ustanız haklı, hiç bir sorun çıkmaz :)

Benim tabi teypten aldığı için enerjiyi radyoyu açarsam da açılıyor ve araç kapandıktan sonra 20 dk daha elektrik vermeye devam ediyor, ama onun çektiği elektrik arabanın aküsünü biteremez merak etmeyin :)

Geri
Üst Alt