Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç ilan değerlendirme

Bozkurt68

Kayıtlı Üye
photo.php

resim yok...dosya yukleden yukleyebilirsin ya da linki atabilirsin
[doublepost=1460574544,1460574520][/doublepost]üyelerimiz kısmından seni tanımak isteriz

Araç bu Kardeşim 155binde %88 motor durumu 25500a aldım

Ekli dosyalar

• leoş.JPG
    leoş.JPG
    734.6 KB · Görüntüleme: 27
  • eyu.jpg
    eyu.jpg
    640.3 KB · Görüntüleme: 24
işte dijital klima yok kardeşim analog klima var bunda signo değil spirit

spirit olsun arac fiyatları karmakarışık..fiyat gayet uygun 3 aşa 5 yukarı ortası bulunur...bu fıyatlara cok sığır araclar var piyasada.nasip kısmet

aynen o konuda katılıyorum kardeşim bu kasa leonları kullandınmı hiç aslan gibi gidiyo maşşallah bende hundayi 1.3 vardıda baya iyi geldi bu bana

Seat Leon 1.4 TSI FR 2012 Model 55.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Kırmızı renk - 422219272
Arkadaşlar araç nasıl fiyatı normalmi ? Sizden bilgi almak için buradayım.Teşekkürler.

Fiyat uygun hocam, ki leonların hasarsızını bulmak çok zor. zaten fr alıyorsan, ilandaki ekstraları sende yaptıracaksın. o yüzden aracı gör, kendin sok bir ekpertize içine siniyorsa düşünme. fiyatlar aşağı yukarı böyle. bir de şunu unutma kırmızı benim için bir artıdır. :)

Geri
Üst Alt