Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç için uzatma kablosu..

Zu_zu

SCW Ladies
Arkadaşlar hepinize merhaba,
Yine bir danışmanlık sorusu :) Oto çakmaklığına takılabilen ve ucu normal priz olan uzatma kablosu var mıdır?? :D
Araç içi süpürge yerine aracımda evde kullandığım süpürgeyi kullanıyorum da :) fakat bu aralar yazlık tarafına gidemediğimden evin otoparkında başımın çaresine bakmam gerek ..

Şimdiden Teşekkürler..

Merhaba, elektrik süpürgenizin gücü kaç watt? O güce göre oto inverter kullanarak 220v priz yapılabilir, yalniz yuksek akimda cakmaklik değilde direk aküden bağlantı alinmasi gerekir.

ASUS_T00J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hmm watını tam net söyleyemesem de ev süpürgesi olduğuna göre 1600 falandır herhalde,hmm aküden mi direk..çok sağlıklı olur gibi gelmedi ama bilemedim nasıl yapacağımı :/

özel olarak yaptırmanız gerekecektir oda bıraz masraflı olur kanaatindeyim zuhal hanım arac içi portatif süpürgeler satılıyor fıyatları bayada uygun onlardan almanız daha mantıklı olur hem aractan hiç çıkarmamış olursunuz...

Ben de öyle düşünmüştüm ama çok randımanlı değil diye duyduğumdan ev süpürgemi kullanmayı düşündüm..yani 8. katta oturmasam uzatma kablosu sallayacağım ama :) onu da yapamıyorum. Teşekkür ederim bilgiler için
özel olarak yaptırmanız gerekecektir oda bıraz masraflı olur kanaatindeyim zuhal hanım arac içi portatif süpürgeler satılıyor fıyatları bayada uygun onlardan almanız daha mantıklı olur hem aractan hiç çıkarmamış olursunuz...

Ben de öyle düşünmüştüm ama çok randımanlı değil diye duyduğumdan ev süpürgemi kullanmayı düşündüm..yani 8. katta oturmasam uzatma kablosu sallayacağım ama :) onu da yapamıyorum. Teşekkür ederim bilgiler için
ricaederim yada 8.kattan asagı uzatma kablosu sarkıtmak yerıne otoparka piriz yaptırın istedıgınız zaman on off yapabılıcek şekılde bu daha uygun olacaktır. iyigünler

inverter ile 220v alabilirsiniz ama 1600 watt lık bir süpürge çok kısa sürede aküyü boşaltabilir, o yüzden en temizi araç içi süpürgesi bence de.

Bende black&decker pivot auto var, valla hiç öyle bir emiş gücü problemi falan yok, aküyü de zorlamıyor, 2 yılda bir kere servisine gidip filtresini değiştirdim sadece, hortumu da var, her yere rahat erişiliyor yani, fırçalı uçları ile de halının içindeki toz vs i kaldırıp emebiliyor, güzel bir ürün ama biraz pahalı tam fiyatını hatırlamıyorum ama 200 TL civarı olsa gerek

inverter ile 220v alabilirsiniz ama 1600 watt lık bir süpürge çok kısa sürede aküyü boşaltabilir, o yüzden en temizi araç içi süpürgesi bence de.

Bende black&decker pivot auto var, valla hiç öyle bir emiş gücü problemi falan yok, aküyü de zorlamıyor, 2 yılda bir kere servisine gidip filtresini değiştirdim sadece, hortumu da var, her yere rahat erişiliyor yani, fırçalı uçları ile de halının içindeki toz vs i kaldırıp emebiliyor, güzel bir ürün ama biraz pahalı tam fiyatını hatırlamıyorum ama 200 TL civarı olsa gerek
Teşekkürler tavsiye için , netten bakmıştım bu ürüne emiş gücü iyiyse düşünülebilir tabi..

Ne yazık ki ev süpürgesi ile araba temizliği, bir prize bağlamadan olmuyor.

Hafta sonları 3,4 saat araç temizliği ile uğraştıgım için, bu olay canımı sıkıyordu. Birçok şarjlı süpürge denedim. Hiç biri işe yaramadı. Son olarak biraz paraya kıyıp, 140 TL ye Kenwood HV190 Şarjlı Süpürgesi aldım. Ve gayet memnunum. Paspasların altı için sert bir fırça ile kum ve toprak parçalarını bir köşede topluyorum. Sonuç misss :)

Geri
Üst Alt