Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç içi su alma ve koku yardım

FF52

Kayıtlı Üye
Slm arkadaşlar 5 yıldır servis bakımlarımı yaptırdığım ve hiç aklıma gelmeyen Sanruf kanallarım tıkanmış ve aracım az da olsa taban döşeme su almış çözüm olarak 1 hafta Sanruf kanal açımı ve iç alt döşeme kurutuldu makina ile çekildi 2 hafta yine dayanamadım bir daha yaptırdım ancak şimdi kurudu ama içeride ilk bindiğimde çok az hafif bir ıslak halı kokusu var sizce ne yapmalıyım yorumlar

nem kokusu var...aracınızın kaloriferini açın ısındı mı motor sıcak üflesin .havalandırma kanalların hepsini açın hamam olsun koku gidecek nem i kurutacaktır.klima devirdaim etsin arada bide polen filtresi çalışsın ceksin içerdeki pis havayı...GEÇMİŞ OLSUN

Teşekkürler ancak bir iki hafta üst üste ahtapot tabiri bir makine çalıştırıldı araç içinde ama dediğiniz gibi nem kokusu çıkmadık bu araç içi temizleme spreyleri işe yarar mı birde polen filitresi Nasıl çalışır araçta bilmediğimden ❓

Teşekkürler ancak bir iki hafta üst üste ahtapot tabiri bir makine çalıştırıldı araç içinde ama dediğiniz gibi nem kokusu çıkmadık bu araç içi temizleme spreyleri işe yarar mı birde polen filitresi Nasıl çalışır araçta bilmediğimden ❓
araç detaylı iç temizlik yaptırabilirsiniz.oto kuaforlerı bu işlerin uzmanıdır.spreyler gelip gecicidir.önemli olan o halıfleks döşemeyi iyi ce temizlemeniz gerekecek yüzyden ki koku gitsin.vazgectim polenden klimadan...siz sadece kalorfieri sıcak konumda çalıştırın sıcak olsun içersi şöle 1-2 saat hamam olsun.kurutacaktır.yalnız dediğim gibi koku zamanla gider ya da oto kuaforde iç temizlik yaptırın onlar bu işin piri koku falanda kalmaz...

Havalar sıcak olsaydı açardınız tüm kapıları, püfür püfür. Bak o zaman kuruyo mu kurumuyo mu?

Geri
Üst Alt