Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç içi multimedia

ofaltindal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sonunda orjinal teybimi tamir ettirmekten kurtulup hem ucuz hemde işimi görecek araç içi multimedya aldım fiyatı 439 tl marka roadstar rd9100n montajını da yaptırdım gayet güzel oldu.

Ekli dosyalar

• IMG_20150612_143221.jpg
    IMG_20150612_143221.jpg
    369.4 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG_20150612_143231.jpg
    IMG_20150612_143231.jpg
    279.6 KB · Görüntüleme: 90
  • IMG_20150612_143302.jpg
    IMG_20150612_143302.jpg
    248.1 KB · Görüntüleme: 88
Güzel olmuş hayırlı olsun Android işletim sistemi mi var

kurye ile elden teslime verildi

arkadaşlar sonunda orjinal teybimi tamir ettirmekten kurtulup hem ucuz hemde işimi görecek araç içi multimedya aldım fiyatı 439 tl marka roadstar rd9100n montajını da yaptırdım gayet güzel oldu.
hayırlı olsun ömer usta.on numara olmuş...direksiyon kumandası olmasa bende düşünüyorum da istediğim markada istediğim aparat kabloyu bulamadım bi türlü.

güzel olmuş, birkaç soru olacak; multimedia kaç inç, çerceveyi kaça aldın, kaça mal oldu, montajı zormu

teşekkür ederim kardeşim 6,2 inç çerçeve zaten yanında 2 tane geliyo montajıyla beraber 490 tl ye mal oldu montajı kolay sayılır gerçi ben yapmadım ama dışardan biryere yaptırdım gördüğüm kadarıyla çokta zor değil 440 tl multimedia cihaz 50 tl de montaj ücreti ödedim.

hayırlı olsun ömer usta.on numara olmuş...direksiyon kumandası olmasa bende düşünüyorum da istediğim markada istediğim aparat kabloyu bulamadım bi türlü.

bu cihazda direksiyon kumandası bağlantısı var montajı yaparken eleman söylemişti benim cordobada direksiyon kumandası olmadığından çokta soruşturmadım nasıl bağlanacak diye.

bu cihazda direksiyon kumandası bağlantısı var montajı yaparken eleman söylemişti benim cordobada direksiyon kumandası olmadığından çokta soruşturmadım nasıl bağlanacak diye.
pionnerin var 250 lira sade direksıyon kablo aparatı :) kabloyu fena paralara satıyolar.her kabloda uyumsuzluk söz konusu hep oluyor-var- vs söylemlerde bulunuluyor icraat yok ondan dedim ....neyse hayırlısı olsun ömer usta

Mrblar hayirli olsun bendede aynindan var dogru secim geri gorus kamerasida alirsan gayet guzel bi ikili oluyo. Ben onu teyple beraber siparis vermistim universal bisey hatta en ucuzundan gayet guzel calisiyo tavsiye ederim. Teybin cok orjinal bi yani ( teybin icine arka plan font atabilirsin onuda map yani haritanin yuklu oldugu ufak bi hafiza kartiyla geliyo eger icine istedigin bi arka fonu klasorsuz sekilde ana dizine atarsan icinde ayarlardan arka fonu atayabilirsin kolay gelsin bulmak icin baya ugrasmistim) azcik uzun oldu iyi geceler hayirli ramazanlar

Geri
Üst Alt