Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç içi multimedia

Mrblar hayirli olsun bendede aynindan var dogru secim geri gorus kamerasida alirsan gayet guzel bi ikili oluyo. Ben onu teyple beraber siparis vermistim universal bisey hatta en ucuzundan gayet guzel calisiyo tavsiye ederim. Teybin cok orjinal bi yani ( teybin icine arka plan font atabilirsin onuda map yani haritanin yuklu oldugu ufak bi hafiza kartiyla geliyo eger icine istedigin bi arka fonu klasorsuz sekilde ana dizine atarsan icinde ayarlardan arka fonu atayabilirsin kolay gelsin bulmak icin baya ugrasmistim) azcik uzun oldu iyi geceler hayirli ramazanlar

teşekkür ederim kardeşim arka fon işini yapacaktım ama nedense bi türlü yapamadım demekki navigasyonun yüklü olduğu karta yüklemek gerekmiş. kamera taktıracam ama aküden kablo falan çekmek gerek dediler ondan sıcak bakmadım gerçi park sensörü var ama kameranın yerini tutmazda siz bağlatırken kamerayı aküden kablo çektilermi? buarada size de hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar.

teşekkür ederim kardeşim arka fon işini yapacaktım ama nedense bi türlü yapamadım demekki navigasyonun yüklü olduğu karta yüklemek gerekmiş. kamera taktıracam ama aküden kablo falan çekmek gerek dediler ondan sıcak bakmadım gerçi park sensörü var ama kameranın yerini tutmazda siz bağlatırken kamerayı aküden kablo çektilermi? buarada size de hayırlı ramazanlar hayırlı cumalar.
ben önce kamerayı sonra park sensörünü bağlatmıştım ama direk aküden bişey çekilmedi her ikisinde de , marşdan aldım demişti benim takan usta. Bölelikle kontak cıkınca herşey bitiyo :) akünün direk bağlı olduğu bazı araçlarda aküyü bitirme durumlarını duydum çok şükür aküm hiç teklemedi eskisi yeniside 1 ay önce değişti ondanda bişey yok.

Hayırlı olsun güzel olmuş bende aracı ilk aldığımda 2 yıl önce taktirmistim 650 tl ye avgo marka kamera dahil tv Navi usb bluetooth cd dvd vcd , dokunmatigide baya iyi bide araçta çok orijinal duruyor sadece direksiyon frekansı uymadığı için tuşları baglamadik 20150822_215445.jpg20150822_215511.jpg

Geri
Üst Alt