Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç içi kamera

Geçen akşam çektim, ilk fırsatta eklerim. Dediğim gibi görüntü kötü, en azından senin eklediklerinin yanında esamesi okunmaz. Ön tarafta farın aydınlattığı bir alan o kadarcık.
O kadarına da razıyım abi :)

Eski telefonum olan 3gs'i telefoncuma satsın diye bırakmıştım aylar önce, geçen hafta bu konuyu tartışınca aklıma "Lan geri al telefonu zaten 32 gb hafıza var, jailbreak ile navigasyon olarak kullanırsın hem de video kaydı yaparsın en azından araç içi kameradan daha net çeker" diye fikir geçirip telefoncuma ulaştım. Salı günü satmış :) Şansıma kaderime vs vs :)

Ben bu kameralardan önce ilk S3 telefonuma uygulama kurarak yapmıştım. Onda da telefon tutacağının kaliteli birşey olması gerekiyor. Çünkü yoldaki çukurcuklar, yükseltiler vs hepsini kaydettiği videoda öyle bir duyuyorsun ki zannedersin araba olduğu gibi çukurun içinden geçiyor. Neyse kısa zamanda eklemeye çalışırım. Verdiğin linkteki mesajları tek tek okuyorum aşağıdaki linkteki cazip gelmeye başladı.

http://www.ebay.com/itm/2014y-G1W-C...r-/310956976244?ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123

Ben bu kameralardan önce ilk S3 telefonuma uygulama kurarak yapmıştım. Onda da telefon tutacağının kaliteli birşey olması gerekiyor. Çünkü yoldaki çukurcuklar, yükseltiler vs hepsini kaydettiği videoda öyle bir duyuyorsun ki zannedersin araba olduğu gibi çukurun içinden geçiyor. Neyse kısa zamanda eklemeye çalışırım. Verdiğin linkteki mesajları tek tek okuyorum aşağıdaki linkteki cazip gelmeye başladı.

http://www.ebay.com/itm/2014y-G1W-C...r-/310956976244?ssPageName=ADME:X:RTQ:US:1123
Evet abi bu cihaz da güzel görünüyor. En azından teknik bilgileri veren bir satıcı :) O verdiğim linkte bazılarını kullanmış ve ona göre yorum yapmış abi arkadaş. Hatta aldığı satıcının adını vb. de veriyor. Eğer alıp da memnun kaldığı satıcı&ürün bu ise bence birer tane sipariş verelim :)

uygun fiyata güzel bir kamera olacaksa bende size dahil olurum beyler... mesala bu verdiğiniz linkte ki kamera gibi...

Evet abi bu cihaz da güzel görünüyor. En azından teknik bilgileri veren bir satıcı :) O verdiğim linkte bazılarını kullanmış ve ona göre yorum yapmış abi arkadaş. Hatta aldığı satıcının adını vb. de veriyor. Eğer alıp da memnun kaldığı satıcı&ürün bu ise bence birer tane sipariş verelim :)

uygun fiyata güzel bir kamera olacaksa bende size dahil olurum beyler... mesala bu verdiğiniz linkte ki kamera gibi...

Benim için önemli olan boyutu ve gece çekiminin iyi olması, ilandaki gece resmi oldukça başarılı duruyor. Fiyatı da kargo dahil 53$, o da yaklaşık olarak 114 TL yapıyor. Bir enteresan tarafı vantuzun yanında birde yeni geliştirdikleri dikiz aynası aparatı var. Eksi olarak da GPS yok diyebilirim.

gps olunca faydası ne arkadaşlar? videonun cekildiği noktayı vs. gösteriyor?

Hem maps üzerinden gittiğin yolu izleyebilirsin hem de hızını videoya gömüyor.

Hem maps üzerinden gittiğin yolu izleyebilirsin hem de hızını videoya gömüyor.

Kameranın ekranı mı oluyor yoksa navigasyona felan mı bağlanıyor ?
Yani canlı mı izliyorsun yoksa kaydı daha sonra izlerken ufak bir kutucukta felan mı görüyorsun :D

Geri
Üst Alt