Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç hakkında tavsiyeleriniz

BerkayG

Kayıtlı Üye
Merhabalar, 2015 İbiza ST 1.2tsi dsg aracım var style paket. İlk sahibi stock olarak aracı almış. Ben bir kaç ekleme yapmak istiyorum mümkün müdür?

Konuları tek tek gezdim ancak bütün sorularıma cevap bulamadığım için tek yerden açıyorum konuyu. Yeri doğru değilse moderatör arkadaşlar uygun yere taşırlarsa sevinirim.

1- dokunmatik ekran istiyorum. Navi önemli değil. BT, USB vs oynatsın video oynatsın yeterli. Geri görüş kamerası uyumlu olmalı.

2- yan aynaları açılır kapanır yapmak istiyorum. Ama serviste ama dışarda mümkün müdür?

3- Adaptif xenon farlar istiyorum. Ama dışarda ama serviste mümkün müdür? Ya da LED mi tavsiye edersiniz?

4- kendinden kararan iç dikiz aynası istiyorum. Ama serviste ama dışarda mümkün müdür? Mümkünse geri görüş kamerası da gösterirse güzel olur.

5- farlarda otomatik özelliğini sonradan ekletebilir miyim? Ama serviste ama dışarda fark etmez.

Son olarak da gizli özellikleri açtırmak istiyorum. Neleri açtırabilirim? Bursa’da açan yer biliyor musunuz?

Şimdiden ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Merhaba,

1- dokunmatik ekran istiyorum. Navi önemli değil. BT, USB vs oynatsın video oynatsın yeterli. Geri görüş kamerası uyumlu olmalı.

>> https://carvocal.com dan uygun ürün bulabilirsin

2- yan aynaları açılır kapanır yapmak istiyorum. Ama serviste ama dışarda mümkün müdür?

>> mümkün ama astarı yüzünden pahalıya gelebilir, ibiza cupra motorlu ayna ve tesisatının uygulanması gerekiyor.

3- Adaptif xenon farlar istiyorum. Ama dışarda ama serviste mümkün müdür? Ya da LED mi tavsiye edersiniz?

>> ibiza cupra bı Xenon far takımı alabilirsin fakat otomatik yükseklik ayarı çalışmayabilir..

4- kendinden kararan iç dikiz aynası istiyorum. Ama serviste ama dışarda mümkün müdür? Mümkünse geri görüş kamerası da gösterirse güzel olur.

>> https://tr.aliexpress.com dan elektronik iç ayna temin edebilirsin

5- farlarda otomatik özelliğini sonradan ekletebilir miyim? Ama serviste ama dışarda fark etmez.

>> https://tr.aliexpress.com dan vw polo otomatik far anahtarı temin edebilirsin

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yapılır hepsi fakat masrafı çok fazla çıkar o parayı tutup aracınızı satıp istenilen özellikler olan almak daha mantıklı bence

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kesinlikle katılıyorum. önce maliyetleri görmek istedim sadece. örnek veriyorum hepsini birden yaptıracak maddi gücüm zaten yok. zaman içine yaptırabileceklerimi yaptırmayı düşünüyorum. mesela multimedya ekranı ve geri görüş kamerası önceliğim diğerleri olmasa da olur şeyler :)

Geri
Üst Alt