Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim...

berkecim yaklaşık 1,5 ay önce bende ibiza cupra sattım benim arabayı alan arkadaş en son bu kırmızı cupraya bakmıştı hatta galeri bana çok yakın yürüme mesafesinde , ufak bir pazarlıkla 40 a bırakmış ama 43 e benim arabayı aldılar kaputta izler falan varmış dediğim gibi kapı değişmiş illa cupra istiyorsan bir tane bayrampaşada vardı ilanıda var son 3 gün acil diyordu boyasız kazasız 43250 istiyordu şimdi ise 40250 yazmış bence mantıklı

berkecim yaklaşık 1,5 ay önce bende ibiza cupra sattım benim arabayı alan arkadaş en son bu kırmızı cupraya bakmıştı hatta galeri bana çok yakın yürüme mesafesinde , ufak bir pazarlıkla 40 a bırakmış ama 43 e benim arabayı aldılar kaputta izler falan varmış dediğim gibi kapı değişmiş illa cupra istiyorsan bir tane bayrampaşada vardı ilanıda var son 3 gün acil diyordu boyasız kazasız 43250 istiyordu şimdi ise 40250 yazmış bence mantıklı
ilgin icin cok saol abıcım yalnız dedıgın araca bakmadım ama ojrınaldır bu gayet ıyı modıfıye edılmıs hazır alcaz bınıcez ayrıca kırmızı ve cam tavan olusu benı ceken noktası dıyebılırım ama scw aracı ıse bu aracın sahıbı nerede:eek:

ilgin icin cok saol abıcım yalnız dedıgın araca bakmadım ama ojrınaldır bu gayet ıyı modıfıye edılmıs hazır alcaz bınıcez ayrıca kırmızı ve cam tavan olusu benı ceken noktası dıyebılırım ama scw aracı ıse bu aracın sahıbı nerede:eek:
40 tan fazla verme hatta 39 falan teklif et uzun zamandır satamadılar,berke araba zaten 1150 kılo civarı 180 bg neden modifiye ederler anlamam stock haliyle bile zaptetmek zor ne yani arac zaten uçuyor ona yapılacak tek şey kanat takmak olur benim anladığım önceki sahibi gazlamak yanlamak için modifiye etmiştir herhalde bide arabanın aküsü arkada yani 2011 mayıs sonrası ımalattır büyük ihtimalle 34000 km bana çok fazla geldi bi daha düşün derim ben

bayadır satılık bu araç ama 40 ciwarı uygundur bence

temiz araca benziyor ama tavsiyeleri göz ardı etme bence,,,

Geri
Üst Alt