Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim...

epeydır durdugunu bende biliyorum arkadaslar fıyat olarak bende onu yazdı dıye vercek degılım:) ama scw yı gorunce sahıbı burdadır hakkında tam bı bılgı sahıbı olmak ıstedım hala beklıyorum

epeydır durdugunu bende biliyorum arkadaslar fıyat olarak bende onu yazdı dıye vercek degılım:) ama scw yı gorunce sahıbı burdadır hakkında tam bı bılgı sahıbı olmak ıstedım hala beklıyorum

Bu Araç Galeride Kardeşim Sahibi burda Olsa Çoktan cevap yazardı:eek:key:

Bu Araç Galeride Kardeşim Sahibi burda Olsa Çoktan cevap yazardı
okkey.gif
canım kardesım benım bılıyorum basında yazdım zaten ah keske okusaydın :D galerıcıyle konustum dıye ben zaten eski sahibini arıyorum

canım kardesım benım bılıyorum basında yazdım zaten ah keske okusaydın :D galerıcıyle konustum dıye ben zaten eski sahibini arıyorum

Cigerim Bende Diyorum ki sana Eski Sahibi Aramızda Olsa Zaten Çoktaan Yazardı.. Bizde Bu muhabbeti Etmek Zorunda kalmazdık.. Ayrıca üç kere el degiştirmiş ve gene satılıga çıkmış bazı Seatlarda bile Var O SCW Amblemi..

berke demek aracı satan kişi seat almamış ve siteyede uzun zamandır girmiyor yoksa kayıtsız kalmaz diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt