Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Filmi

hasan59

Kayıtlı Üye
Arkadaslar iyi geceler araca film yaptirmayi dusunuyorum acaba bi sorun bisey olur mu ve ön cam dahil yaptirmak istiyorum ve birde tavana parlak film yaptıran var mi o nasl boyaya falan bi sıkıntısı oluyor mu? o_O

Benim araç yeni alırken yaptırdım. Sürücü yan yolcu yan ve arka cam2 numara fazla kullanamadığım için polisle ilgili bir durum olurmu bilmiyorum ama araç kullanımında seni etkilemiyor gayet memnunum arkalar yada hepsi 3 de olabilirmiş:))) ama ön cama gelince ona ceza yazıyorlar diye biliyorum diğer cam filmlerinden farklı ön caminki

Cam filmi polisin keyfine kalmış birşey. Çok koyu olmamak şartıyla yaptırın. Fazla da dikkat çekmemek gerekir. Ön cam ise çok dikkat çeker. Bi kere karşıdan gelindiğinde karanlık duracağından polis durdurur diye düşünüyorum.
Tavan filmini 3 seneye yakın sıfır araçta kullandım. Ben ruhsata işletmedim ama işletmek gerekiyor. O da polisle ilgili yine. Ruhsata işlenmezse muayne öncesi sökülmesi gerekli.

• Beğen
Reaksiyonlar: ogz
bence 3 numara yatır (koyu). 1 sene sonunda filmler hafif açılma yapıyo bence 3 yaptır.

Polisle uğraşmam dersen 2 numara yaptır ama ön cama yaptırma önde olunca direk ceza hiç kurtuluşun olmaz

kurye ile elden teslime verildi

Ön cama film zaten çektirmek kazaya davetiye çıkarmaktır. Özellikle akşam saatlerinde görüşünü oldukça düşürüyor cam filmi.

Düşünceleriniz icin teşekkür ederim arkadaşlar ön cam haric yaptiririm o zaman arkaya 3 sürücü ve ön yolcuya 2 taktırsam iyi olur herhalde. Tavan icin ruhsata isletmek mi gerekli

Düşünceleriniz icin teşekkür ederim arkadaşlar ön cam haric yaptiririm o zaman arkaya 3 sürücü ve ön yolcuya 2 taktırsam iyi olur herhalde. Tavan icin ruhsata isletmek mi gerekli
işleteceksiniz.yalnız tavan kaplamasına karşıyım :) cunku fazlalıkları anten cevresi ve finalde maket bıcağı sürdüğü için cizilmiş oluyor :) cizilen yerde pas tutma ihtimali var...kaplatmadan önce konusun detayını

Neyse ben o sevdadan vazgeçeyim şimdilik normal film yaptırayım arka ve yan camlara hepsini 3 mu yaptirayim yoksa arka 3 cami 3 numara ondeki 2 camida 2 numara mi yaptiraym yine cok soru soruyorum :D

Geri
Üst Alt