Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Brandası

aglot78

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,
Aranıza yeni katıldım ve yardımcı olmanızı rica ettiğim bir konu var.
2018 1.4 TSİ FR aldım ve aracım açık otoparkta tutuyorum.Branda bakıyorum ama bazı arkadaşlar brandanın boyaya zararı olabileceğini,nem yapabileceğiniz söylüyorlar.
Servisten orjinal brandalara baktım Almanya'dan geliyor ve çok pahalı geldi. Sizce brandaya gerek var mı varsa eğer kaliteli bir branda nereden temin edebilirim.
N11-Hepsi burada vb. çok çeşitleri var.Birkaç şey daha almak istiyorum kaliteli farklı siteler var mı ?

Görüşmek üzere teşekkürler,

Arkadaşlar merhaba,
2018 1.4 TSİ FR aldım ve aracım açık otoparkta tutuyorum.Branda bakıyorum ama bazı arkadaşlar brandanın boyaya zararı olabileceğini,nem yapabileceğiniz söylüyorlar.
Servisten orjinal brandalara baktım Almanya'dan geliyor ve çok pahalı geldi. Sizce brandaya gerek var mı varsa eğer kaliteli bir branda nereden temin edebilirim.
N11-Hepsi burada vb. çok çeşitleri var.Birkaç şey daha almak istiyorum kaliteli farklı siteler var mı ?

Aracınıza seramik yaptırın en güzel olanı yada eski model brandalar var onlardan bulmanız gerekli suni deri gibi nefes alan ve alt kısma nem yapmayan

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Aracınıza seramik yaptırın en güzel olanı yada eski model brandalar var onlardan bulmanız gerekli suni deri gibi nefes alan ve alt kısma nem yapmayan

Teşekkürler onuda yaptırdım ama hafta içi araba yattığından

Teşekkürler onuda yaptırdım :)

Arkadaşlar merhaba,

Serviste Satılan orjinal brandalar Kapalı Garaj için Kumaş ve O Yüzden Pahalı
Ben Kullanıyorum ama Kullanımı gerçekten zor

Ekli dosyalar

• Ört (5).jpg
    Ört (5).jpg
    630.3 KB · Görüntüleme: 55
branda gereksiz bence... portatif çadır garaj olabilir...

Hocam şahsi görüşüm seramik yaptırın , ağaç altına park etmeyin , kuş pisliklerine dikkat edin , hiç birşey olmaz.

Geri
Üst Alt