Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç bakımı için lütfen yardım!...

zuz505

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.seat ıbıza 1.4 85 hp style benzinli model aracımı 12/2012 de 0 olarak satın aldım.ilk bakımını 10000 km de 14/02/2014 de yaptırdım.servis ikinci bakım için km 25000 de gelmemi söyledi.gösterge panelinde bakım kmsi 18600 e düştü.aracım şu an 17600 km de.servisi dinlemelimiyim yoksa 18600 e varmadan bakıma gitmelimiyim? lütfen yardım edin.

Aytaç kardeşim öncelikle hoşgeldin... ancak kendini üyelerimiz kısmından tanıtırsan seviniriz... araçların bakımları yıl yada km bazlı yapılmaktadır... sen 14/02/2015 te 25000km yi doldurmamış bile olsan servise git derim...

Leonmania abimiz doğru demiş önceki bakımınızdan itibaren 1 seneyi doldurduğunuz gün servise gitmelisiniz. Ya da aracın garantisi bitiyor diye dışarıda ustanız varsa ustanıza götürüp daha uyguna bakımı getirebilirsiniz.

teşekkür ederim.kendimi nasıl tanıtacağım?

Geri
Üst Alt