Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Aranıyor...........

REİS38

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşalar herkese iyi forumlar

2006 ve üstü 1.6 veya 1.4 tsi leon arıyorum bilgilerinize çevresinde satacak olan veya aracını satacak arkadaşlarla görüşebiliriz.

gökhanım benim özel bazı işlerim var netleşirse aracı satıcam netleşti gibi zaten ara konuşalım...

Valla benimde aklımda fikir varda tam karar vermedim napcam bilmiom satabilirim aracı

Gökhan abi hayrola 2. aracı mı alıyorsun. :D

Edit: Bu arada solda sürekli beni takip eden facebook zımbırtısı ucuz gazete siteleri gibi göstermiş siteyi. Takip eden zaten takip ediyor. Hani ilk gösterimden sonra gidiyordur dedim ama gitmedi. İlla tanıtım olacaksa üstte bir yerde sabit dursun lütfen.

benimde turbo astraya geçme fikrim var bende düşünebilirm

Gökhan abi hayrola 2. aracı mı alıyorsun. :D

Edit: Bu arada solda sürekli beni takip eden facebook zımbırtısı ucuz gazete siteleri gibi göstermiş siteyi. Takip eden zaten takip ediyor. Hani ilk gösterimden sonra gidiyordur dedim ama gitmedi. İlla tanıtım olacaksa üstte bir yerde sabit dursun lütfen.

Durumu biliyorsun istemedende olsa gitti işte :9

arkadaşlar satmayı düşünen arkadaşlar kesin karar verdilerse araç durumu ve fiyatı hakkında pm atabilirlermi?

Geri
Üst Alt