Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Arıyorum

Bu paraya düzgün araç bulunur mu ???

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

ozgurrower

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,

İstanbulda yaşıyorum. Aracımı sattım ve yeni bir araç arıyorum. 2013 model style paket 1.2 tsi leon arıyorum. KM si yüksek olmayan abartılmış hasar kaydı olmayan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirse sevinirim.61bin TL civarında bütçem var. İlan sitelerinde buldum fakat şansıma satmışlardı yada yarın bakmaya geliyorlar dediler bende buraya yöneldim. İşlerim gerçekten çok yoğun olduğu için baktığım araçlar İstanbul anadolu yakasında bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.Araç ile ilgili tavsiyeleriniz yada gördüğünüz negatif özellikler var ise paylaşabilirseniz güzel olur.İyi günler dilerim

Herkese merhaba,

İstanbulda yaşıyorum. Aracımı sattım ve yeni bir araç arıyorum. 2013 model style paket 1.2 tsi leon arıyorum. KM si yüksek olmayan abartılmış hasar kaydı olmayan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirse sevinirim.61bin TL civarında bütçem var. İlan sitelerinde buldum fakat şansıma satmışlardı yada yarın bakmaya geliyorlar dediler bende buraya yöneldim. İşlerim gerçekten çok yoğun olduğu için baktığım araçlar İstanbul anadolu yakasında bana yardımcı olabilirseniz sevinirim.Araç ile ilgili tavsiyeleriniz yada gördüğünüz negatif özellikler var ise paylaşabilirseniz güzel olur.İyi günler dilerim

Umarım istediğiniz gibi araç buluruz mk2 mi yoksa mk3 mü tercihiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt