Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taykac

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bayanların kullanabileceği 12-15 arası boya görmemiş temiz az km.li bakımlı bir araç arıyorum.

abi bide sınıf veya marka model sıralasan ne güzel olur, daha çabuk sonuç alınır. bide şehir farkeder mi?

tekin abim bizim şirkette birisinin ford fusion var 2004 model 52 binde yeni araç alıcak düşünürsen konuşurum...aracı eşi kullanıyor

tekin abim bizim şirkette birisinin ford fusion var 2004 model 52 binde yeni araç alıcak düşünürsen konuşurum...aracı eşi kullanıyor

cezmi abi araç otomatikmi ? değişen boya varmı kaç para istiyor.. bende otomatik bir araç arıyorum, temizze tekin abide ilgilenmiyorsa ben talipli olabilirim..

abi bide sınıf veya marka model sıralasan ne güzel olur, daha çabuk sonuç alınır. bide şehir farkeder mi?
Faruk kardeşim küçük sınıfta bir araç olsun isteniyor.Marka model veya şehir farketmez.Yeterki temiz ve para harcama istemeyen bir araç olsun.Eğer denk gelirsen böyle bir araca sana zahmet bir haber ver bana Farukcum.Teşekkürler

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

Cezmi baba yarın burdan bir göstereyim fusionu eğer olur denirse seni ararım.Teşekkürler.

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:37 ----------

cezmi abi araç otomatikmi ? değişen boya varmı kaç para istiyor.. bende otomatik bir araç arıyorum, temizze tekin abide ilgilenmiyorsa ben talipli olabilirim..
Mehmet Ali kardeşim bizimki acil değil.Eğer sen beğeniyorsan Cezmi baba ayarlasın sana Fusionu.Biz aileyiz hiç farkımız yok.Nasılsa başka bir araç çıkar karşımıza.

2003 focusum var 67binde otopark arabası ZGR bilir satmayı düşünüyorum ilgilenirseniz burdayım

anneme ait 2003 model citroen c3 ümüz var.1.4 92hp hdi en full olan model.74bin km de tek parça boya bile yok.araç çok az kullanıldı zaten.2004 senesinde 40binde almıştık.sene de 5-6 bin yapıyor. 17bin istiyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt