Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç arıyorum yardımınıza ihtiyacım var

ReDLeoNn

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,bir arkadaşıma 10.000TL ile max 13.000TL arasında tek kapı olmayacak şartıyla bir araç arıyorum! bu fiyata çok eski araçlar var,ben sırf model yüksek olsun diye dacia baktım 2006-2008 modellerde o fiyatlara bulabildim o da ne kadar iyidir bilemiyorum :confused: tavsiyeleriniz benim için çok önemlidir,şimdiden teşekkür ederim

eski kasa toyatalar derim ben.kedi gözlülerden öncekiler.model düşük olur ama onunda.

O paraya Civic ve efsane kasa Corolla vermezleeeer...

Ben 13' e 2000 İbiza aldım 6k2 kasa... Otomatik diye direttim bunu buldum aldım memnunum(Dacia' ya bakarak). 13 bin TL' ye kadar alacağınız modelli araçlar sizi modelsizlerden daha çok üzer, en azından güven vermez... Polo, Polo Classic, İbiza, Cordoba vs bakın... Hatta vereceği 13 bin TL ise max 12 bin TL' lik araç bakın... Sonra götürün servise (varsa ihtiyacı) 1000 TL harcayıp dilediğiniz kadar binin...

Neden mi? Dacia alırken soracağı ilk soru "klima var mı?" olacak, ya da "abs' li mi?"... Alırsa Signo bir Seat, unutur bunları... Stella' lar bile dolu Dacia' lara fark atar ;)

13 civarına efsane kasa corolla derim ben de..

Bence internetteki ilanlarda 20 bin lira yazmis olanlara 14 15 teklif etseniz dusebilirler satanlarin cogu sıkışıklıklardan satıyo

Demem o ki illa 10 13 arasinda israrla arama yapmayin biraz kovalayin illaki duser

Geri
Üst Alt