Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç İçi HD-DVR Kamera

kayalutfu

Kayıtlı Üye
Merhabalar ebayda açık artırmaya katılmıştım ve açık artırmada en yüksek teklifi ben vermiştim ürünü aldım dün elime ulaştı bir kaç sorum olacak forumda kullanan vardır belki
Gücü çakmaklıktan alıyor ama normalde kontağı açınca çalışması gerekirken benimki sürekli çalışıyor kontağa bağlayabilir miyim sadece araç çalıştığında kaydedecek şekilde
birde ben 31 dolara aldım 32 gb micro sd kart takacağım ama türkiyede kartlar cihazdan daha pahalı ucuz bi site önerir misiniz?

hayırlı olsun artık her araçta olması gereken birşey. cihazın özelliklerini bilmediğim için kontağa bağlayabileceğiniz konusunda yardımcı olamayacağım. ama eğer güç alır almaz calışıyor, güç kesilince kapanıyorsa çakmaklıgınız zaten kontağa bağlı cektiğinizde kapanması lazım. onun harıcınde bişi yapılamaz sanırım

hayırlı olsun artık her araçta olması gereken birşey. cihazın özelliklerini bilmediğim için kontağa bağlayabileceğiniz konusunda yardımcı olamayacağım. ama eğer güç alır almaz calışıyor, güç kesilince kapanıyorsa çakmaklıgınız zaten kontağa bağlı cektiğinizde kapanması lazım. onun harıcınde bişi yapılamaz sanırım
güç alınca kayda başlıyor ama benim arabada kontak kapalıykende çakmaklıktn güç alıyor ve kablolar ortada olunca rahatsız oluyorum :)

güç alınca kayda başlıyor ama benim arabada kontak kapalıykende çakmaklıktn güç alıyor ve kablolar ortada olunca rahatsız oluyorum :)
ozaman çakmaklığın güç almasını değiştirmelisin. normalde kontagı cekince güç kesilmesi lazım Leon larda

Bende kullanıyorum HD olmasa da iş görüyor. Bendeki cihazın kendi bataryası olduğu için aracı kapatsam da açık kalıyor. Ben kendim kapatıyorum. Bir süre sonra işlem göremeyince kendi kendini kapatıyor mudur bilmiyorum hiç denemedim. Muhtemelen kendi üzerindeki bataryasından yiyordur.

çok gerekli bence de artık.benim camı patlattılar,park halindeyken sürttüler,kamera olsa kimdi belli olacaktı.

Bende kullanıyorum HD olmasa da iş görüyor. Bendeki cihazın kendi bataryası olduğu için aracı kapatsam da açık kalıyor. Ben kendim kapatıyorum. Bir süre sonra işlem göremeyince kendi kendini kapatıyor mudur bilmiyorum hiç denemedim. Muhtemelen kendi üzerindeki bataryasından yiyordur.
benimde bataryası var ama güç alınca otomatik kayda başlıyor güç almıyorken ok tuşuna basınca kayda başlıyor, fotoğrafta çekiyor 5 mp

Geri
Üst Alt