Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç İçi folya kaplama ustası arıyorum..

damalis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım araç içi folya kaplatmam lazım ümraniye de üsküdarda bu işi yapan yer varsa ismini ve tlf pylasırmısınız.

mrb günaydın arkadaşlar bende 2008 tdi cordoba stylance var bunun airbag lambasını sigorta panosundan sigortasını yanlışlıkla söktüm ve şimdi sürekli yanık kaldı.. Bunu manuel olarak söndürme inkanım var mı..? Teşekkürler..!!!

hmm anladım ama pc kablom yok yaa :( serwiste şimdi 150tl den fiyat cıkarır :) en iyisi sanayi yolu göründü ...

bazıları da bu airbag lambası için akü kutup başının + olanını sök falan dediler denedim işe yaramadı... :)

bizim konya servisi bir acayip kardeşim yaa 10.000 km bakımında faturaya değişenleri not alıyolar aslında bazı şeyleri hiç değiştirmiyor bile bu konya servisi kardeşim..

Geri
Üst Alt