Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç İçi folya kaplama ustası arıyorum..

valla sanayicilerin dediğine göre böyle birşey sadece seat ta varmış kardeşim aman boş yere basmayın kumandanın tuşlarına yoksa gider 350 tl kardeşim :) ben gidip sıfır anahtar almadım öyle manuel kilitliyorum yedeği de yok hatta uzaktan kumanda mekanizmasının sıfırı vardı bir sanayicide onu denedik beyin onu da kabullenmedi kardeşim ...

yani desekki kumanda bozuk sıfırını taktık tanıtım yaptık pc ilee onu bile kabul etmiyor... seatın böyle para tuzağı var aman dikkat kardeşim...

buna 1 sene daha binerim ondan sonra volvo s40 dizel yeni kasa alırım yada wolkvagen golf yaa walla cordobadan bu nedenlerden dolayı açıkcası biraz soğudum...

o zaman basmayalım anahtarlara ama sen leon al boşver digerlerini tabi golf de olabilr

valla kardeşim leon çok hoş bir araba yaa hoşuma da gidiyor bunların yakıtı falan nasıl kardeşim..?

hmm cordobadan fazla yakıyomuş biraz bunların süspansiyon sistemi de aynı cordobadaki gibi mi kardeşimm..?

hmm cordoba boşken en ufak tümseği çok abartıyor yüklüyken sorun yok da demekki leon spor tarzı olduğu için biraz daha sert :)

Geri
Üst Alt