Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç önerisi

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yeni bir araç alacağım bütçem 18000 tl gibi maksimum 20000 tl olur.Cordoba almayı düşünüyorum.Sizce bu fiyata alınabilecek en iyi araç hangisidir benzin veya dizel farketmez yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Bulabilirsen Cordoba Dizel Olmadı İbiza:eek:key: Şu ara çok güzel ibizalar var sitede de satılık olan;)

tabi güncel kasa bi araç almak istiyosun bende ibiza derin ama aracımı satacak olsam yine yeni yeniden toledo alırdım:)

Merhaba arkadaşlar yeni bir araç alacağım bütçem 18000 tl gibi maksimum 20000 tl olur.Cordoba almayı düşünüyorum.Sizce bu fiyata alınabilecek en iyi araç hangisidir benzin veya dizel farketmez yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
siye ed

benim aracı şiddetle tavsiye edebilirim:D 2004 ibiza 1.4 sport benzin lpg
ilgilenirsen ilan link veririm

ibiza düşünmüyorum ama olabilirde :) küçük araba olarak polo veya opel astra ların hplerini düşünüyorum yakıt türü olarak dizele pek sıcak bakamıyorum alternatif bi yakıt varken dizel almak da pek işime gelmiyo açıkçası masrafı fazla ve sonuçta 2.el alacağım en önemlisi de benzimlinin verdiği tadı vermiyo :D ki yeni araçlarda yakıt olarak tüpte dizelden bi farkı yok sayılır
Cordobanın benzinlileri hakkında ne diyebilirsiniz veya alternatif olarak öneriniz var mıdır (polo - opel astra hakkında görüşleriniz de önemli :)

ibiza düşünmüyorum ama olabilirde :) küçük araba olarak polo veya opel astra ların hplerini düşünüyorum yakıt türü olarak dizele pek sıcak bakamıyorum alternatif bi yakıt varken dizel almak da pek işime gelmiyo açıkçası masrafı fazla ve sonuçta 2.el alacağım en önemlisi de benzimlinin verdiği tadı vermiyo :D ki yeni araçlarda yakıt olarak tüpte dizelden bi farkı yok sayılır
Cordobanın benzinlileri hakkında ne diyebilirsiniz veya alternatif olarak öneriniz var mıdır (polo - opel astra hakkında görüşleriniz de önemli :)

Sahibinden satılık modifiyeli Seat Diğer Seriler Diğer Modeller 160000 km' de Beyaz renk 20.500 TL sahibinden.com'da - 95938185

ciddi olursan fiyatta güzel bişiler yaparım kardeşim

Geri
Üst Alt