Araç önerisi | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Araç önerisi

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yeni bir araç alacağım bütçem 18000 tl gibi maksimum 20000 tl olur.Cordoba almayı düşünüyorum.Sizce bu fiyata alınabilecek en iyi araç hangisidir benzin veya dizel farketmez yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Bulabilirsen Cordoba Dizel Olmadı İbiza:eek:key: Şu ara çok güzel ibizalar var sitede de satılık olan;)

mitrazapin23

Kayıtlı Üye
tabi güncel kasa bi araç almak istiyosun bende ibiza derin ama aracımı satacak olsam yine yeni yeniden toledo alırdım:)

ghost rider

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yeni bir araç alacağım bütçem 18000 tl gibi maksimum 20000 tl olur.Cordoba almayı düşünüyorum.Sizce bu fiyata alınabilecek en iyi araç hangisidir benzin veya dizel farketmez yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
siye ed

benim aracı şiddetle tavsiye edebilirim:D 2004 ibiza 1.4 sport benzin lpg
ilgilenirsen ilan link veririm

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
ibiza düşünmüyorum ama olabilirde :) küçük araba olarak polo veya opel astra ların hplerini düşünüyorum yakıt türü olarak dizele pek sıcak bakamıyorum alternatif bi yakıt varken dizel almak da pek işime gelmiyo açıkçası masrafı fazla ve sonuçta 2.el alacağım en önemlisi de benzimlinin verdiği tadı vermiyo :D ki yeni araçlarda yakıt olarak tüpte dizelden bi farkı yok sayılır
Cordobanın benzinlileri hakkında ne diyebilirsiniz veya alternatif olarak öneriniz var mıdır (polo - opel astra hakkında görüşleriniz de önemli :)

ghost rider

Kayıtlı Üye
ibiza düşünmüyorum ama olabilirde :) küçük araba olarak polo veya opel astra ların hplerini düşünüyorum yakıt türü olarak dizele pek sıcak bakamıyorum alternatif bi yakıt varken dizel almak da pek işime gelmiyo açıkçası masrafı fazla ve sonuçta 2.el alacağım en önemlisi de benzimlinin verdiği tadı vermiyo :D ki yeni araçlarda yakıt olarak tüpte dizelden bi farkı yok sayılır
Cordobanın benzinlileri hakkında ne diyebilirsiniz veya alternatif olarak öneriniz var mıdır (polo - opel astra hakkında görüşleriniz de önemli :)
Sahibinden satılık modifiyeli Seat Diğer Seriler Diğer Modeller 160000 km' de Beyaz renk 20.500 TL sahibinden.com'da - 95938185

ciddi olursan fiyatta güzel bişiler yaparım kardeşim