Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç çalışmadı

aklıma gelmedi değil ama otoparkta o kadar araba içinde nereden bulmuş benim arabayı da yemiş orası burasını onu bilmiyorum. birde kaskolar bunlara karşı koruma sağlamıyor bildiğim kadarıyla öyleyse yandı gülüm keten helva.

Kasko: suçlusun arkadaş niye fare yaşayan yere araba bırakıyorsun !

geçmiş olsun :(

bugün görüştük servisle göstergelerde sorun varmış. ama başka bir arızadan dolayımı gösterge bozuldu yoksa gösterge panelinden dolayı mı sorun var bilinmiyor. bir yetkili sevis nasıl 2 günde bir elektrik arızasının nedenini bulamıyor bilmiyorum? demekki çok karmaşık bir iş araç en iyi ihtimalle çarşambaya yetişir doğuş oto c.tesi çalışmıyormuş onlarla yazışmaları lazımmış p.tesi yazışsalar stokta varsa salı gelse çarşambaya anca o da bir aksilik çıkmazsa.

garanti kapsamında araç ikame araç olayını sordum doğuş oyo ile görüşmemiz lazım dediler :rolleyes:

4.iş gününde hala siparişin geçilmesini bekliyoruz. tebrikler asil oto. 2 günde arıza tespiti 3 günde sipariş 1 günde gelir kaç ünde takılır orasını allah bilir. çarşambaya kadar işler yoğun çarşamba doğuş otoya bir telefon ya da mail şart oldu topu hep doğuşa atıyorlar...

ülkemizde 2011 ibiza gösterge paneli olmadığından almanyadan gelmesini beklicez hayırlı uğurlu olsun

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. yedek araç talebimi servise ilettiğimde doğuşla görüşün denildi seat danışmayı arayıp anlattım 2 gün oldu dönmediler bende şimdi doğuş oto ya mail attım. bakalım onlar dönecek mi?

bir panel için 15 gün diyorlar o da kesin değil. perşembe günü servise çekilen arabanın siparişi geçen salı verilebildi. bunun gelmesi montajı ne kadar sürer orasını Allah bilir.

Geri
Üst Alt