Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç çalışmadı

Enes akü kendini tamamen sıfırlamışsa senin dediğin gibi kapılar bile açılmıyo hatta tavan lambası bile yanmıyo.
Fakat daha önce dediğin immobilazer arızasıda olabilir 4 lüler yanıyosa gösterge ikazlarınında yanması gerekir :confused:

Evet haklısın Yusuf işte o yüzden akü kritik seviyeye de düşmüş olabilir diye düşündüm

öncelikle geçmiş olsun büyük olasılıkla akü dendir. korkulacak bir şey olduğunu sanmıyorum

Bence benzin pompasındandır kontagı bikaç kere açıp kapatmayı deneseydin ozaman benzin yada mazot çeker genelde soguk havalarda olur bu inş daha buyuk bisey çıkmaz

bizde onu düşündük çok tırmalardık ama çalışmadı :mad:

az önce asili aradım hala bir möüslüman çıkıpta bakmamış araca :mad:

az önce gmrüştüm akü sağlam ama elektrik sisteminde sorun varmış daha sorunun kaynağınıda bulamamışlar bir süre arabasız yaşama devam edeceğiz galiba. durdukyere elektrik sistemi arızası nereden çıktı bilmiyorum

farelerin işi olmasın

aklıma gelmedi değil ama otoparkta o kadar araba içinde nereden bulmuş benim arabayı da yemiş orası burasını onu bilmiyorum. birde kaskolar bunlara karşı koruma sağlamıyor bildiğim kadarıyla öyleyse yandı gülüm keten helva.

aklıma gelmedi değil ama otoparkta o kadar araba içinde nereden bulmuş benim arabayı da yemiş orası burasını onu bilmiyorum. birde kaskolar bunlara karşı koruma sağlamıyor bildiğim kadarıyla öyleyse yandı gülüm keten helva.

kasko konusunda emin değilim ama doğal afet klozuna giriyorsa karşılaması gerekiyor. inşallah ufak bir problemdir.

Aküden olabilir...Benim akü bittiğinde araç çalışmıyordu fakat otomatik camlar açılıp kapanıyordu...

Geri
Üst Alt