Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araçç alıcam yardım edermisiniz

Temiz bir araca benziyor... bir de kendin ekspertiz yaptır derim... biraz da pazarlıkla alabilirsin... şimdiden hayırlı olsun...

babamda 2004 stella var hocam zaten bildiğim bi araç ama fiyatı normalmi sizce signolar biraz daha fazladır die tamin ediyordum

Fiyat bence normal.arkadaşin dediği gibi kendin expertize bir sok. Km araştirmasini yap derim araç fotolardan güzel gözüküyor. şimdiden hayirli olsun.

araç elazığda erzurumdan gidicem yarın bilmediğim bi ustaya fln güvenememde seat servisi vardır değilmi elazığda

araç benimde hoşuma gitti hocam büyük ihtimallede bi sorun çıkmazsa alıcam fakat elazığda seat servisi gözükmüyor ekspertizi nerede yaptırabilirim elazığda bi bilgisi olan varmı acaba

arkadaşlar seat toledo 1,6 signo 2004 121.000 de 23,750 fiyatı var
aracın herhangi bi hasar kaydı yok sorgulattım
araç sahibiyle henüz konuşmadım sizce bu araç alınırmı herhangi bi arızası fln yoksa

Sahibinden Satılık Seat Toledo 1.6 Signo - merkez Elazığ - Araba.Com

Öncelikle siteye hoşgeldin Abicim :)
Araç fotolarda güzel duruyor ama ilan tarihi biraz eski ara görüş istersen ilan sahibiyle önce daha sonra ekspertiz km kontrolü vs yaparsın haberleşelim konuyla ilgili olarak ;)

Geri
Üst Alt