araçç alıcam yardım edermisiniz | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

araçç alıcam yardım edermisiniz

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
Temiz bir araca benziyor... bir de kendin ekspertiz yaptır derim... biraz da pazarlıkla alabilirsin... şimdiden hayırlı olsun...

muscob_70

Kayıtlı Üye
babamda 2004 stella var hocam zaten bildiğim bi araç ama fiyatı normalmi sizce signolar biraz daha fazladır die tamin ediyordum

MEHMET TOLEDO

Kayıtlı Üye
Fiyat bence normal.arkadaşin dediği gibi kendin expertize bir sok. Km araştirmasini yap derim araç fotolardan güzel gözüküyor. şimdiden hayirli olsun.

muscob_70

Kayıtlı Üye
araç elazığda erzurumdan gidicem yarın bilmediğim bi ustaya fln güvenememde seat servisi vardır değilmi elazığda

dadaş34

VİP Üye
Administrator
araç elazığda erzurumdan gidicem yarın bilmediğim bi ustaya fln güvenememde seat servisi vardır değilmi elazığda
Araç diri duruyor topragım kaçırma pazarlık payıda vardır illaki hayırlısı olsun

HAYIRLISI BE GÜLÜM ;)

muscob_70

Kayıtlı Üye
araç benimde hoşuma gitti hocam büyük ihtimallede bi sorun çıkmazsa alıcam fakat elazığda seat servisi gözükmüyor ekspertizi nerede yaptırabilirim elazığda bi bilgisi olan varmı acaba

alayinarest_70

Kayıtlı Üye
arkadaşlar seat toledo 1,6 signo 2004 121.000 de 23,750 fiyatı var
aracın herhangi bi hasar kaydı yok sorgulattım
araç sahibiyle henüz konuşmadım sizce bu araç alınırmı herhangi bi arızası fln yoksa

Sahibinden Satılık Seat Toledo 1.6 Signo - merkez Elazığ - Araba.Com
Öncelikle siteye hoşgeldin Abicim :)
Araç fotolarda güzel duruyor ama ilan tarihi biraz eski ara görüş istersen ilan sahibiyle önce daha sonra ekspertiz km kontrolü vs yaparsın haberleşelim konuyla ilgili olarak ;)

Üst Alt