Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARAÇ TEYP MODELLERİ HK.

candagli85

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba

2012 seat ıbıza reference model aracıma yeni teyp almak istiyorum. Önerisi olan var mı? Birde aracın fabrika çıkışında arka kapılarda hoparlör mevcut değilmiş. Edindiğim bilgiye göre 10 cm lik kolon almam gerekiyormuş. Bunların bağlanması içinde kapı iç tarafının sökülmesi de gerekliymiş. Bir yerde okumuştum bir arkadaş yaptırmış fakat yaptırdığı usta tam yapamadığı için her çukura girdiğinde arka cam otomatik 5-6 cm düşme yapmış. Sizce marka model olarak ne almalıyım ve en önemlisi nerede yaptırmalıyım?

Teşekkür ederim.

İyi forumlar

istanbul maltepe de ender elektronıği bi gezmenize tavsiye edecem.mutlaka aradığınız şeyi orda bulabilirsiniz

Arkadaşlar merhaba

2012 seat ıbıza reference model aracıma yeni teyp almak istiyorum. Önerisi olan var mı? Birde aracın fabrika çıkışında arka kapılarda hoparlör mevcut değilmiş. Edindiğim bilgiye göre 10 cm lik kolon almam gerekiyormuş. Bunların bağlanması içinde kapı iç tarafının sökülmesi de gerekliymiş. Bir yerde okumuştum bir arkadaş yaptırmış fakat yaptırdığı usta tam yapamadığı için her çukura girdiğinde arka cam otomatik 5-6 cm düşme yapmış. Sizce marka model olarak ne almalıyım ve en önemlisi nerede yaptırmalıyım?

Teşekkür ederim.

İyi forumlar

Kardeşim Metin abime katılıyorum.. Ender elektronik hem güvenli hemde işini çok iyi yapan bir yer.. Orijinal ürünlerindeki satışını yapıyor ama sonuna kadar arkasında duruyor. Piyasada kasası aynı olupta çakma ürün çook..

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

selam hocam ürün güzele benziyor alpine iyi marka ama araçta nasıl duru benide o düşündürdü. bende pek memnun değilim teypten
@turabgokdemir Bende bunu bluetoothlu diye secime sundum. En azından telefon konusmalarında faydası olabilir. Sonuçta trafik 1 saniyelik hatayı affetmiyor. Başka markalarda var piranha pionner gibi. Evet doğru söylüyorsun görünümde önemli

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@turabgokdemir Bende bunu bluetoothlu diye secime sundum. En azından telefon konusmalarında faydası olabilir. Sonuçta trafik 1 saniyelik hatayı affetmiyor. Başka markalarda var piranha pionner gibi. Evet doğru söylüyorsun görünümde önemli

aynen öyle 1 saniye önemli, bizim teyplerde çok şekilsiz ya astralara golflere uyan çok güzel modeller var,yada güzel bir çerçeve ayarlatmalısın

Ben hâla radyoyu hafızaya nereden alacağımı bile çözemedim ☺ birde ingilizce menü. Frekans araması da berbat direksiyon kenarından scan a basiyorum hafizadakilere geciyor ancak yukari asagi olan dügmeyle yapiyorum ki o da zor

Geri
Üst Alt