Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARAÇ MUAYENE HAKKIN'DA

dadaş34

Administrator
arkadaşlar yakın zamanda yaptıran varmı araç muayene? aracımda amerikan park üçüncü stop çakar bunları düzeltmeden gece bılırmıyım muayaneden ? amerikan parktan bıraktıklarını duymustum ama üçüncü stop çakar hakkında bılgısı olan varmı ?

2 ay önce yaptırdım ama hiç birşey yoktu araçta.. Ama eskişehirde muayene sıkı cam filmi bile bazen problem oluyor.. Tavsiyem ilçelerde yaptırman...

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

arkadaşlar yakın zamanda yaptıran varmı araç muayene? aracımda amerikan park üçüncü stop çakar bunları düzeltmeden gece bılırmıyım muayaneden ? amerikan parktan bıraktıklarını duymustum ama üçüncü stop çakar hakkında bılgısı olan varmı ?
geçemezsin kanki çakarda amerikanda bırakıyor.

tüvde çalışan her memur bir değil ...bana göre gecemezsin geçebilirsinde yasak diye biliyorum

Abi amerikan park modüllü mü ? modül varsa çıkarman gerekiyor benimki yazılımlı o yüzden sorun olmuyor yazılım yüklettim camları kumandadan açma gündüz sislerin yanık kalması-yüksek hızda giderken ani frene basınca dörtlülerin yanıp sönmesi(panik ikazı)-amerikan park-kilit sesi bayramdan sonra da aynaları kilitle bağlamayı düşünüyorum

Abi amerikan park modüllü mü ? modül varsa çıkarman gerekiyor benimki yazılımlı o yüzden sorun olmuyor yazılım yüklettim camları kumandadan açma gündüz sislerin yanık kalması-yüksek hızda giderken ani frene basınca dörtlülerin yanıp sönmesi(panik ikazı)-amerikan park-kilit sesi bayramdan sonra da aynaları kilitle bağlamayı düşünüyorum
modül yok direk baglantı kardesım onu hallederımde bu ucuncu stop çakar kafamı karıstırıyor

Abi şöyle söyleyim arkadaşın 206 sında f1 çakar vardı kaldı ama genede ordaki kişinin insafına kalmış

Geri
Üst Alt