Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARAÇ MUAYENE HAKKIN'DA

valla en mantıklısı işi garantıye almak sagol kardeşim

Ne demek abi bencede en iyisi o bende yapacaklarımı başta modülle istiyordum sonradan bu yazılım işini öğrendim baktım sıkıntısı yok yaptırdım tavsiye ederim sizede. Hazır konusu açılmışken sislerde beyaz ampül var sorun olurmu xenon alamadım daha beyaz ampül geçiyorsa iyi olur

Benimde yazılımla açılma amerikan var inş sıkıntı yaratmaz yaratırsada kapattırıcaz :D

Benimde yazılımla açılma amerikan var inş sıkıntı yaratmaz yaratırsada kapattırıcaz :D

Rahat Ol yazılım Sıkıntı Çıkarmaz Yapan Kişi Söyledi Yani Aslında Bunlar Saçmalık Pahalı Araçların Kendiliğinde Olan Özellikleri Bizim Yaptırıp Zarar görmemiz

Rahat Ol yazılım Sıkıntı Çıkarmaz Yapan Kişi Söyledi Yani Aslında Bunlar Saçmalık Pahalı Araçların Kendiliğinde Olan Özellikleri Bizim Yaptırıp Zarar görmemiz
Banada öyle dediler ama güvenemiyorumda sonra bilidim böyle olacanı olmasın :D

Ben şansımı deneyeceğim olmadı kapattırır öyle girerim bakacaz artık :D Gerçi daha var 2016 da benimki :D

Valla ahmet tamamen bakan kişinin insiyatifinde ben daha önce 206 götürdüm kuzenin aracı yere sıfır görüntü güzel bakan kişide beğendi arabayı ben şu var bu var kalırmı dedim adam bir bakayım dedi çıkışta birkaç şeyi hafif kusur yazdı bence gidince bakarsın belki sıkıntı çıkartmazlar

kurye ile elden teslime verildi

Usta tamamen bakan kisiye bağlı valla...bakarsin en ufak seyde birakir kildir adam..bakarsin babacan cikar hafif kusurla gecirir...ama ben garanticiyimdir oyle bi durumda isimi saglama alir oyle girerrim..gerisini sen bilirsin...

uleyn dadaş aklıma soktun akşama bi baktım ruhsata muaneye gunu gecmiş :) bende tüvden geliyorum.biton vergi borcu gecikme zamları trafik cezaları vs mahvoldum bugun.kapıdan pis girdim temizlendim kırklandı mubarek :D @dadaş34

Geri
Üst Alt