Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AraÇ kİlİ yardim

alper.06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün arabayı yıkattım ama bir baktıkki aracın boyası pütürleşmiş yani elimizi arabanın üstünde gezdirdiğimiz zaman pütrlü bişey değiyordu elimize yıkayan arkadaş araç kili ile bu çıkar dedi siz ne dersiniz yaptırmalımıyım bütün araba nerdeyse pütürleşmiş kullanan veya yaptıran varmı acaba zararı olurmu ne dersiniz.

muhtemelen ağaç altında filan bıraktığınız için reçineden kaynaklanan bir sorundan bahsediyorsunuz..aynı sorunu ben de yaşıyorum. akşam yıkayıp koyayım arabayı, sabah dediğiniz gibi pütür pütür oluyor..yıkadıktan sonra iyi bi pasta cilayla çıkıyor hepsi ama bayağı uğraşmak gerekiyor..kışa girerken boya koruma yaptırıcam ben..toptan bi temizlik olsun :)

ya bu reçine değil gibi başka bişey yıkamayla felan çıkmıyor en iyisi galiba boya koruma peki ankarada bilen varmı acaba en iyi neresi yapar kaça patlar bize

Kil yaptırabılırsın yada kili 20-25 tlye alıp üç defa kendinde yapabilirsin.

bu kili nerden nasıl alabiliriz benim beyaz tavşanımında ihtiyacı var :)

şöyle söyliyim dediğiniz şeyi kil tam olarak çözebilir kilin yapılış amacıda genellikle şudur çünkü genelde lüx araç sahipleri yaptırıyo:)pasta cilanın yaptığı daha doğrusu bıraktığı harelenmeyi kesinlikle yapmıyo ve doğru yapıldığında aracın orjinal boyasına geri döndürüyo biz bu ürünü satıyoruz isterseniz tek kil alabilirsiniz meguiars yüzey temizleme kiti (detaılıng clay)200gr ürün kodu c-2100 fiyatı 100tl isterseniz kit halinde var smooth surface clay kıt içinden 50'^şer gramlık iki tane kil ,bir adet qıck detailer ,supreme shine microfiber bez,cleaner wax çıkıyo fiyatı 70tl
video :

arkadaş 50 tl ye sana kili uygularım dedi tüm arabayı.Arkasındanda 130 milyona boya koruma nasıl fiyat acaba

kil için iyi fiyat bence ama boya koruma diye tabir ettiği işlemi hangi markayla yapıcak ve bu işte ne kadar bilgili onu sormak lazım eğer işin hakkını vererek yapıcaksa fiyat çok uygun :)

Ankarada senin bildiğin iyi bir yer varmı acaba birde fiyat ne çıkar

kardeşim bizim şirketimiz şaşmaz oto sanayi sitesinde tanıdığım çok kişi var ama hani arkasında durabileceğim bi kaç kişi var aslında fiyat senin ne istediğine bağlı ama iyi bişi olsun diyosan sitemize eskiden üye olan cupra2(ayberk)adlı arkadaşımızın arabasına bahsettiğim kişi uygulama yaptı ve çevresindeki herkesten tam puan aldı normal fiyatı elbette daha pahalıdır ama 150 gibi bi rakama 3m boya koruma yaptı ve sonuç bastırarak söylüyorum inanılmazdı :)

Geri
Üst Alt