Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ARAÇ GÖĞSÜNDE SOYULMA !!!

FATSALI

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm arkadaşlar. Arkadaşıma Seat ibiza 1.0 tsi 2017 model araç tavsiye edip aldırdım. Arkadaşım çocuğu aracın göğüs kısmını kolanya ile silmiş ve bunun sonucunda 4-5 cm çap kadar yerin üst katmanı soyulmuş. Yüzey normalde yumuşak deri gibi. Bunun tamiri olur mu * Teşekkürler

Ekli dosyalar

• IMG_20190519_131929[1].jpg
    IMG_20190519_131929[1].jpg
    431.9 KB · Görüntüleme: 89
Garantisi yok bitti biliyorum ve servise soruldu değişim gerekli diyorlar tamir yapmıyoruz demişler. Değişim pahalı. rutuş vb. olur mu diye araştırıyoruz

Selamun Aleyküm arkadaşlar. Arkadaşıma Seat ibiza 1.0 tsi 2017 model araç tavsiye edip aldırdım. Arkadaşım çocuğu aracın göğüs kısmını kolanya ile silmiş ve bunun sonucunda 4-5 cm çap kadar yerin üst katmanı soyulmuş. Yüzey normalde yumuşak deri gibi. Bunun tamiri olur mu * Teşekkürler

Bu durumu kaplama yaptırarak çözebilirsiniz

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt