Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AraÇ ariyorum tavsİyelerİnİz beklİyorum

umutbilen

Kayıtlı Üye
2011 ibiza cupramı sattım. Yeni bir araç alıcam bir civarındada sürem var yeni araç almak için. fiyat olarak 65.000 - 70.000 TL arasında bir bütcem var. Şu anda 2012 bmw 1.18, makyajlı leon cupra, vw scirooco 160 dsg,audi a1 185 bg, 2012 vw 1.4 tsi comfort veya highline passat'ı düşünüyorum. Sizin düşüncelerinize de ihtiyacım var bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

bence scirocco hertürlü :) yada performans çok önemli değilse 3.16i de bakabilirsin

2005 sti gerisi boş yada evo ıx :) cupra iki çeker olduğu için koltuğa tam yapışamıyosun ama dediğim araçlara bizar masraf 400 hp yapış koltuğa keyfini çıkar sorun istemiyorum diyosan cupra alıcaksın

cooper s ler süper :) de sen anladın benim dediğimi jeep gibi duranlar var yüksek onlar gerçekten çok çirkin :)

Geri
Üst Alt