Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AraÇ ariyorum tavsİyelerİnİz beklİyorum

aractan beklentın nedır?? gucmu ekonomımı tek kapımı ?? mını JCW olabılır yada leon cupra alıp artan paranın araca yatırıp 450hp lık saka makınasıda yapabılırsın

Cupra + yazılımlarla keyfini sürebilirsin :) Ya da bmw al kafan rahat olsun :eek:

tek kelimeyle cupra + revo stage 3 :eek:key:

aractan beklentın nedır?? gucmu ekonomımı tek kapımı ?? mını JCW olabılır yada leon cupra alıp artan paranın araca yatırıp 450hp lık saka makınasıda yapabılırsın
araçtan beklediğim ekonomi değil tek kapı olmasınıda fazla istemiyorum şu anda leon cupra ile 1.18 arasında kaldım makyajlı bi leon cupra bulamadım ve ayriyettente aracın yazılımı donanımı kendim yapmak istiyorum hazır yapılmış istemiyorum pek. 1.18 e de gelince bütçemi aşıyo gibi onun düz viteside var galiba "pure" paketi sade en baz modeli. düz vites alsam nasıl olur ki 1.18 i. mini cooper s'de hiç hoşuma gitmiyor benim ama tabiki yorum yapan arkadaslarıma saygı duyuyorum tabiki yorumlarını benimle paylaştıkları için.

bmw 1 değil de 3 olsa kesinlikle bmw derdim... bu seçenekler arasından cupra tabi, ama a3' ten bir motor düşünmeni de tavsiye ederim.

1.18 i tip olarak begenmiyorum ama kaliteli ve keyifli sonucta 170 hp arkadan itis... Ama leon cuprayla arasinda ciddi fark olan bi arac... Makyajsiz sahibindende kirmizi btuo2 cupra ve temiz cildigim kadariyla...
160 lik rocco alip biraz kurcalayip keyifli bi hale cevirebikitsin yada 07 model 2.0 tfsi TT olabilie secenekler arasinda en iyisi

Geri
Üst Alt