Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araçta hem yay hem amortisör kısa muaynede sıkıntınyaşat miyim???

sıkıntı yaşarsın agir kusur diyorlar bildiğim yaylar kisa derken kesme felan degil demi,biz orjinal amortisör ve orjinal kisa spor yayla gectik

Yok kesik değil orjinal kısa yay ama amortisörlerde kısa. İkiside kısa olunca içime kuşku düştü ondan sordum. Araba yerlebir değil

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yaylar orjinal sporsa ondan kuşkun olmasin yani , amortisör de kaynatma felan değil yay gibi orjinal urunse gecer diye umuyorum lastikle davlumbaz arasi 1-2 parmak varsa geçer birde bakan personele gorede bazen bu degisebiliyor

Çok teşekkür ederim bi haftam kaldı girip görecez bakalım

yani simdi listeden baktim eger amortisör ve yay orjinal ise ,arac yere cok yakin olmasi hafif kusur geciyor
[doublepost=1497563176,1497562866][/doublepost]IMG_20170616_004518.png
burdan bakabilirsin

geçer ....hafif kusur bana göre ama memurun insifiyati bazen görmüyolar

Muayneye bugün girdim hiçbir sıkıntı olmadı boydan. Fren test yerine girsin araç gerisi sorun değil dediler. Ama ben yine kaldım sislerdeki zenonu unutmayın arkadaşlar

Geri
Üst Alt