Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç yangını

adl21

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar ben adil. 4 gün önce 2013 kasa leon fr aracimda yangin çikti. Sigorta braketi,ön cam izagara,beyin braketi nerden temin edebilirim bana yardimci olursaniz çok sevinirim.

Geçmiş olsun hepsi serviste mevcutta,aracta neden yangın cıktıgı hakkında bilginiz varsa paylaşırmısınız.?

Vallah kardeş egzos taktirdik egzos da kullanilan kablo aküye bağliydi e kablo adi çikinca egzosu kullanmadiğim halde yangin çikti.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

EVET SERVİSTE VAR VAR AMA 4 BİN TL MASRAF ÇIKARDILAR ARACA E BENDE ÇIKMA MUTLAKA BULURUM DÜŞÜNCESİYLE Bİ DANIŞAYIM DEDİM KARDEŞLERİME

hadi ya bende de kumandalı varda öyle sıkıntı çıkarıyo muymuş o

Izgara vs bulabilirsin ama beyin braletini çıkmacıdan bulman biraz zor maalesef..

Çok geçmiş olsun arkadaşım. Çıkma bulman çok zor kasko yok mu oradan yaptırma şansın.

Geri
Üst Alt