Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

araç navigasyon tavsiyeleriniz..

CanKan00

Kayıtlı Üye
araç navigasyon almayı düşünüyorum, aklımda bi kaç marka model var navitech Nav-pxb 205F,210F,215F yada Next YE-GA 4624 modelleri kafamı kurcalıyor :rolleyes: sizce hangi marka model alırsam memnun kalırım Tavsiyeleriniz nelerdir ?

not: harita güncellemede sıkıntı yaşamayacağım bişi olsun..

iPhone 3GS al her bisey cebinde olsun 15 liraya da cam tutucusu alirsin aracta da kullanabilirsin

Bi kaç gündür ben de araştırıyorum.En son Navking Maksi HD modelinde karar kıldım.Şu anda h..burada da fiyatı hesaplı.Benim de en çok hoşuma giden yanı ömür boyu ücretsiz güncellemesi olması.Multimedya özellikleri de gayet iyi bence.Buna da bi bak derim.

iPhone 3GS al her bisey cebinde olsun 15 liraya da cam tutucusu alirsin aracta da kullanabilirsin
cep teli tarzı değilde araç ici olması daha avantajlı büyük ekranıyla divx vs,, izlemek daha zevkli olacaktır zaten bluetooh özelliğiyle cebi ele almadan rahatlıkla kullanabilme imkanıda sunuyor :) ayrıca iphone oldukça pahalı o parayla 2,3 tane gps alınabilir..

bende de navking var.İçinde tv si, kart okuyucusu, bluetoothu herseyı var.Tek sıkıntısı sarjı hemen bıtıyo gerçi araç şarj kablosu var ama ben ortalıkta kablo oldumu sıkıntılandıgımdan arabada sarj etmıyorum hiç.,Ama tavsiye ederim.

Bi kaç gündür ben de araştırıyorum.En son Navking Maksi HD modelinde karar kıldım.Şu anda h..burada da fiyatı hesaplı.Benim de en çok hoşuma giden yanı ömür boyu ücretsiz güncellemesi olması.Multimedya özellikleri de gayet iyi bence.Buna da bi bak derim.
navking navitech'le kıyaslanırsa kalite vs,,bircok yönden navitech daha ağır basacaktır velakin güncelleme bu cihazlarda çok önemli,cihazı aldıktan bikaç zaman sonra haritanın güncellenmesi aşırı önem arz ediyor.navkingin verdiğin linkteki modeli oldukça hoşuma gitti fiyat performans açısından da çok iyi gözüküyor. next gelirsek oda güzel 2yıl ücretsiz güncellemesi ve servis ağı çok güçlü marka lakin bluetooh özelliği mevcut değil :(

http://www.vatanbilgisayar.com/prod...r&utm_medium=EPosta&utm_campaign=GununFirsati

bi bugün mail geldi bana, route66 bugüne kadar kullandığım en süper yazılım. Nerden baksan 4 yazılım kullandım hiçbiri bunun gibi değil. Arabayla şerit değiştirirken bile resmen görüyorum arabanın sağa sola gittiğini ya muhteşemdi :) Bunu tavsiye ederim bugün alırsan şok şampanyası var

Bununla benim dediğim zaten aynı marka.bu ürün de güzel.ancak bluetooth araç kiti özelliği yok.üründe sadece bluetooth var.diğerinin ekran kalitesi daha iyi gibi duruyor ve fiyat daha uygun.bi kaç gün önce K280 in internet fiyatı aynı sitede 199 du.bi kampanya vardı.şimdi diğer üründen bile daha pahalı...

Bununla benim dediğim zaten aynı marka.bu ürün de güzel.ancak bluetooth araç kiti özelliği yok.üründe sadece bluetooth var.diğerinin ekran kalitesi daha iyi gibi duruyor ve fiyat daha uygun.bi kaç gün önce K280 in internet fiyatı aynı sitede 199 du.bi kampanya vardı.şimdi diğer üründen bile daha pahalı...
ürün özellikleri: bluetooth araç kiti özelliği (var) yazıyor h..burada.com'da yanılıyor olmayasın süleyman ?

ürün özellikleri: bluetooth araç kiti özelliği (var) yazıyor h..burada.com'da yanılıyor olmayasın süleyman ?

ilk önce almak için buna niyetlenmiştim.direk mağazalarda sordum.bi kaç yer bana hep bluetooth var ama kit olarak kullanamazsınız dedi.o yüzden söylemiştim.ben de baktım ona.evet var yazıo.galiba bi karışıklık var.istemeden yanlış bilgi verdim.özür dilerim.

Geri
Üst Alt