Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç muaynesi için 1 günlük çıkma far lazım.

profescobar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese selam,

Aracımın muaynesi ay sonu gibi bitiyor. Yaptığım araştırmaya göre mercekli xenon farlarda yükseklik ayarı ve far yıkama olmadığından dolayı muayneden geçmiyormuş. Bu sebepten dolayı muayneye girebilmek için bir günlüğüne aracın standart farlarına ihtiyacım var.
Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Herkese şimdiden teşekkürler.

Bizim arkadaş öyle geçmişti diye hatırlıyorum fakat riske atmamak gerekir. Umarım elinde olan vardır.

Maltepe gülsuyundaki Dursun ustanın oraya git,kendisi askerde ama babası yardımcı olacaktır..SCW den olduğunu söyle,durumu izah edersin sana elindeki çıkmalardan takıp yollayacaktır..

Muayeneden geçemeyecek farlarınız varsa normal hayatta da kullanmayın. Sizin gibiler yüzünden geceleri kör oluyoruz arkadaş. Yapıyorsanız da mercekli yapın. Mercek yaptırın ona eyvallah ama gözümü diken farlarınızdan bıktım artık. Saygısızlıgın daniskası!!! Farların mavi gözükecek diye ben kör olmak zorunda degilim. Böylelerini görünce uzunlarımı yakıyorum üstüne üstüne. Yeter artık!

Muayeneden geçemeyecek farlarınız varsa normal hayatta da kullanmayın. Sizin gibiler yüzünden geceleri kör oluyoruz arkadaş. Yapıyorsanız da mercekli yapın. Mercek yaptırın ona eyvallah ama gözümü diken farlarınızdan bıktım artık. Saygısızlıgın daniskası!!! Farların mavi gözükecek diye ben kör olmak zorunda degilim. Böylelerini görünce uzunlarımı yakıyorum üstüne üstüne. Yeter artık!

Farlarım mercekli zaten, fakat yine demuayneden geçmiyor deniyor.yükseklik ayarı ve far yıkama da gerekiyormuş.

ya bir dene geçmezsse dursunun dükkanda taktırırısın idareten birşey bak emrede bana ulaş demiş olayın çözülmüş yani,

geçmiyor muayeneden mercekli olursa, motorlarınıda istiyorlar ilk çalıştığında yükseklik ayarını yapması için..

Geri
Üst Alt