Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç MUAYENESİ YARDIM?

Hamza koşar

Kayıtlı Üye
slm arkadaşlar.haftaya muayenem var ılk defa grcem.aracımda aem dry flow hava filtresi ve eibach 5 cm yay ve aynalarımda kırmızı kaplama var bunlar sorun olurmu?

hava filtresi ve yaydan sıkıntı olacağını sanmıyorum da aynalarda olabilir.

%30'u farklı renk olmadığı sürece sıkıntı yok. Aynalardan geçersiniz. Ama filtre ve yay şüpheli. Ben filtreyi söktüm girdim mesela. Yay filanda yoktu orjinaldi geçtim.

Görevlinin o günkü ruh haline bağlı bu durum..Eski arabayı muayeneye götürdüğümde egzozlu basık bi Civic gelmişti ufak tefek kusurlarla geçirmişti..Abi bu arabanın egzozu var niye geçirdin sorusuna ise araba hoşuma gitti bende geçirdim diye cevap almıştım..Yani biz burda ne söylersek söyleyelim orda herşey değişebilir..

filitreni mutlaka sök dikkat çekmedikten sonra sorun olmaz

filtre sıkıntı çıkarıyor diye biliyorum

arkadaslar peki 3 numara fılmden gecebılırmıyız

filtrede takıntılılar hakkaten bence 2 iş yaptırma sök işini garantiye al . yaylarda sorun cıkartmıyolar pek hafif kusurlu gecerr

Filtre ve yay sorun değil (özellikle filtre ve yay tüv onaylıysa dava bile açma hakkına sahipsiniz)
Ayna Muratın dediği gibi %30 dan fazla olmadığı sürece problem değil

Geri
Üst Alt