Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kaplamasını ruhsata işletme

sinanerol_5

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar formda dolaştım fakat böle konu göremedim belki var ama ben görmedim :D

Sorum şu araç kaplaması yapıldıktan sonra ruhsata işletme nasıl oluyo neler gerekio sırasıyla bilen varmı bi de bunun maliyeti ne kadar acaba ( işletmenin )

Bu arada kaplama için fatura yok Çünkü kendim kapladım :D

birine fatura kestirmen gerekecek :) Faturasız olmuyor diye biliyorum maliyeti ise 80-100 TL arasında birşeydi.

Faturayı hallettim abi aldım şimdi ne kadar fiyat bu işlem onu bilmem lazım ki parayı ayarlayım :D

Benim bildiğim sadece ruhsat değişeceği için ona para veriyosun..

1 yaprak ruhsatın değişicek 60-70 gibi bide ek-1 belgesine 15 lira gibi bir para vericeksin o kadar.

hocam ruhsatın 2 yüzündede araç rengi yokmu nasıl 1 yüzü değişio ki anlamadım 2yüzde değişmesi lazım değil mi

Ek-1 doldurtularak muayene istasyonuna gidiliyor renk tespiti yaptırılıyor burda bir detay var eğer istasyon kaplama yazarsa belgeye trafik tescil işlemiyor ruhsata sadece xxxxx renk olarak görülmüştür yazmaları gerekiyor ek-1 ve ruhsat trafik tescile verilip ruhsat değiştiriliyor ben yaptırdım geçen ay muameleci aracılığı ile yaptırdım tamamını çift renk olarak işlettim yaklaşık 450 tl civarı bir para çıktı cebimden

araç alım satım masrafı bile o kadar değil :D 45 TL yazacaktı sanırım

450 TL banada çok geldi. Ama muayene ücreti de işin içindeyse olabilir gibi geliyor.

Geri
Üst Alt