Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kaplama

onurcicek

Kayıtlı Üye
aracımın aynalarını scirocconun gts modelindeki kırmızı gibi kaplatmak istiyorum ve bide arka tamponda plakalıgın oldugu yere sıyah kaplama yapıyolar ondanda düşünüyorum ankarada önerebilceğiniz bi yer varmı bide plakalıgın orayı yaptırmam sizce hoşmu yardımcı olursanız çok mutlu olurum :)

Ankara'yı bilmiyorum bir yer öneremem size ama şunu söyleyebilirim. Plakanızı sökün mat siyah kaplatın alta kadar ve plakanızı çerçevesiz olarak siyah üzerine yapıştırın bence güzel duracaktır. Zaten gözlere aşina bir durumdur seatlarda ve göze batmayacaktır. Benim düşüncem ayna kaplamanın pek gerek olmadığı yönünde. Galiba arka camda SCW sticker'ınız eksik o da olursa süper olur :D
Ankara'daki dostlarımız yaptırabileceğiniz bir yer tavsiye ederler muhakkak... Kolay gelsin
:eek:

kırmızı biraz fazla iddia lı olacağı kanısındayım ama olursa da güzel olur.
Arka tampon konusunda ben olsam yaptırmazdım makyajlı arka tamponlar da hiç hoş durmuyor bana göre , mümkünse aero tampon takılmalı arkaya

Bence hem kırmızı hem siyah birde araba rengi hoş durmaz.

kırmızı biraz fazla iddia lı olacağı kanısındayım ama olursa da güzel olur.
Arka tampon konusunda ben olsam yaptırmazdım makyajlı arka tamponlar da hiç hoş durmuyor bana göre , mümkünse aero tampon takılmalı arkaya
çoğu kişi tampon kaplamayı önermiyo neden bilmiyorum bide 2 farklı şekilde yapılıyo bu birizi o üçgen yeri yapıyo sadece birindede aşağı kadar uzatıyolar beyaz yer kalmıycak şekilde, kırmızı güzel olur die düşünuyorum abicim

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

isim versek reklam olur :)
mesajdanda yardımcı olabilirsin abi :)

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bence hem kırmızı hem siyah birde araba rengi hoş durmaz.
sadece aynaları yapsam nası olur abi? bide scirocco gts e baktınızmı hiç?

sadece aynaları yapsam nası olur abi? bide scirocco gts e baktınızmı hiç?[/QUOTE' Alıntı:
kırmızı o nedene iddialı olur ama tamponu siyah yapma ozaman

Geri
Üst Alt