Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kapısı değişir mi düzeltilir mi boyanması gerekir mi?

medicccc

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 2 gün önce bi kaza yaptık. Çok şükür ufak bi kazaydı sadece maddi hasar oluştu ama kapı göçmüş durumda. Henüz servise götürmedim. Götürmeden önce bi sorayım istedim kapı değişir mi yapılabilir mi? Yapılacak kapıyı değiştirenleri çok gördük. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
4fa82bdd-efe7-475f-a3d9-59e5f2a67fef.jpg 28d5f38c-c7c0-4632-be22-a720653dd2f3.jpg e9710f0d-a009-4c38-b7ba-d840aaceb805.jpg

öncelikle çok geçmiş olsun Allah daha beterinden saklasın göçen bölgedeki fatura bozulmamış gibi duruyor düzeltilip boyananarak kurtulur düşüncesindeyim sanayide. servise götürürseniz direkt değiştirirler fuzuli yere birsürü hasarkaydı işlenir. bence sanayide bi ustaya göster derim Vakum + boya işlem tamam

geçmiş olsun. boyasız göçük düzeltme yapan yerlere bir sor, mesela bu konuda maslak mtc oto iyidir. iyi göçürtmüş kapıyı, boyasız kurtaramaz gibi de kapı değişimine gerek kalmaz...

Sanayide duzeltirler ama duzeltirken boya yer yer atar. Kapı komple boyanır bence.

Arkadaşlar 2 gün önce bi kaza yaptık. Çok şükür ufak bi kazaydı sadece maddi hasar oluştu ama kapı göçmüş durumda. Henüz servise götürmedim. Götürmeden önce bi sorayım istedim kapı değişir mi yapılabilir mi? Yapılacak kapıyı değiştirenleri çok gördük. Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...
Ekli dosyayı görüntüle 12485 Ekli dosyayı görüntüle 12486 Ekli dosyayı görüntüle 12487
boyasız göcük sihirbazcıları göstersinler hunerlerini :) kapı değiştirmek iş değil.o en son ki çare olsun.senın şu resimde kapıda cok bişi yok.göçükcüler vakkumla bi şekilde düzeltir eser bile kalmaz.............gecmiş olsun

hasar kaydı ve kasko prımını dert edıyorsan saglam bıryer bulursan boyasız hallederler.2015 leon bagaj kapagında ufak bır gocuk olmustu bızım yaptırdık bıyasız gocuk gıdermede adam harıka yaptı hıc mı hıc bellı olmuyor ama terazıyı tuttruamıyorlar ve yol sesı falan gelmeye basladı aracta bırde kapak eskısıne gore sert kapatmak gerekmekte.gorunuste bırsey yok ama ole ıste.durust olmak gerekırse yok hasar kaydı yok kasko derken ben pısman oldum keske adam gıbı servıse goturup degıstırtseydım.kafamda ıcımde rahat olurdu.deger kaybı vs meselelerı herkes ıcın ayrı bır mevzu ama oylede boylede ıslem gormus oluyor bırınde gızlıyorsunuz dıgerınde acıkca soyluyorsunuz mesele bu.ben olsam (kı pısmanız keske servıste degıstırseydık dıoruz) degıstırırdım.fotolar mevcut zaten sızde alıcak arkadasada gosterırsınız bak buydu vs dıye. tabıkı bu benım gorusum.sımdı dıyceksın sen nededn degıtırmedım dedıgım gıbı pısman olduk keske degıstırseyık.

bu arada ıllakı yapıtırcam dersen halkalının ılerısınden ıstanbul gocuktu galıba oraya gosterebılırsın.ama sunu soyleyeyım adam ederınden fazla ısıtıyor.ama yınede goster ıstersen.
allah daha beter bır kazadan korusun kazasız belasız surusler

Cevaplarınız için teşekkürler yol gösterici oluyor yanıtlarınız. 2 sene daha kullanmayı düşünüyorum. fikrim değiştirmekten yana ama servisten önce rs ve maslak mtc oto ya götüreceğim. Bakalım onlar ne diyor ona göre karar vereceğim sanırım.
[doublepost=1464616599,1464519820][/doublepost]Aracı rs maltepeye gösterdim sac uzamış boya tutmaz dedi değişmesi lazım dedi. e5 te yoğun trafik olunca mtc oto ya gitmedim kayadibi seata götürdüm benzer şeyler söyledi kapı değişecek çamurluk boyanacak. Sağlık olsun kendim binicem zaten satma niyetim yok yakın zamanda fotolar saklı kalsında araç takla mı attı sorusuna maruz kalmayalım :)

bence değiştir. Kapıdeğişimleri satarken sorun olmuyor. Hasar kaydı bırak çıksın. çekme işini yapan usta çok iyi olmalı yoksa çok sıkıntı yaşarsın.

Bencede gerek yok gibi.

HTC One cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kapı gövdesi sağlam görünüyor, sadece kapı sacı değişimi yapılabilir..

Geri
Üst Alt