Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arıza Lambasına Abone Oldum

Temizlenince gecti yani hi. Ustanin iyisine denk gelmişsin baskasi olsa arizali olmasada arizali der degisir masraf cikartirdi

Temizlenince gecti yani hi. Ustanin iyisine denk gelmişsin baskasi olsa arizali olmasada arizali der degisir masraf cikartirdi

dostum geçtimi tam olarak bilemiyorum temizlemeden önce araba normale dönmüştü.
Bilgisayara bağlayınca ne olduğu anlaşıldı ve temizlendi
bakalım bir daha tekrar edecek mi

Bu arada boğaz kelebeği de çok kötü olmuş oda temizlendi. Adaptasyon yapıldı. şuanda rolantide vs problem var usta biraz km yap düzelir dedi bakalım düzelecek mi.
Düzelmez ise sanayi yolları görünüyor bana böyle kullanılacak gibi değil araba maalesef

Hayirlisi bakalim daha buyuk arizalar olmasinda ufak tefek seyler hallolur. Gecmis olsun..

Geçmiş olsun aynı sorun bendede var doğuş sorunu çözemedi sırf bu sorun yüzünden 5-6 kere götürdüm servise ve her götürdüğümde araç 1 hafta orda kaldı her seferinde bu sefer oldu diyolar ama sorun devam ediyo umarım seninki düzelmiştir

Aracınızın yakıt basinc sensorunede bir baktirin bir dahaki gittiginizdede

teşekkür ederim arkadaşlar

arıza çıkartan parçada usta temizledikten sonra 2 gündür problem yok bakalım böyle devam eder inş.

2. mesele olan; boğaz kelebeği temizliğinden ve adaptasyondan sonra devir dalgalanması vs de ustamın dediği gibi km yapınca geçti

Benim usta baya iyi çıktı memnumun

Geri
Üst Alt